Default3.aspx
Koru Sincan Hastanesi

Koru Sincan Hastanesi

Akşemsettin Mah. Huzur Sokak No:1 Sincan Ankara-TÜRKİYE

Vizyon & Misyon

Vizyon

Sağlıkta güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri ilk adres, sağlık çalışanlarının kariyer hedeflerinin merkezinde referans gösterilen bir kurum olmak.

 

Misyon

Akademik ve etik anlayışı ile, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kuruluşu olmak.

Ulaşım

Esenboğa Havalimanından Ulaşım

Esenboğa Havaalanı/Özal Bulvarı yönünden Esenboğa Havaalanı VİP konumuna doğru Güney yönünde 7.5 km ilerleyip Özal bulvarına çıkın. Ardından bulvar üzerinde solda kalarak 8 km ilerleyin ve İstanbul/Eskişehir/E88 yönündeki bağlantı yolu üzerinden Ankara Çevre Yolu/O-20 ile birleşmek için sağdaki 2 şeridi kullanın. Ankara konumunda İstasyon Cad. hedefine gitmek için Ankara Çevre Yolu/O-20 rotasını izleyin. Ankara Çevre Yolu/O-20 ara yolunu izleyip Etimesgut/Sincan yönündeki çıkışı kullanarak  İstasyon Caddesine ardından da Atatürk Caddesine girin ve devam edin. Akşemsettin Mahallesi/İstasyon Mahallesi yönündeki bağlantı yolunu izlemek için sağ şeridi kullanarak Polatlı 1. Cd. girin. Bosna Caddesi yönünde sağa ve ardından huzur sokağı yönünde sola dönün. Hastanemiz solunuzda kalacaktır.


AŞTİ Otogardan Ulaşım

Sakıp Sabancı Bulvarı yönünden Batı yönünde 8,5 km ilerleyin. Sincan/Elvankent/Etimesgut bağlantı yolunu izlemek için sağ şeridi kullanın ve Şaşmaz Bulvarı üzerinde 1.5 km ilerleyiniz. Şaşmaz Kavşağı üzerinden Türkkızılayı Caddesi yönünde 3 km devam edin. Ardından hafif sağa yönelin ve 1450/1. Sokak yönünde 3 km devam edin ve ardından İstasyon Caddesine ardından da Atatürk Caddesine girin ve devam edin. Akşemsettin Mahallesi/İstasyon Mahallesi yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanarak Polatlı 1. Cd. girin. Bosna Caddesi yönünde sağa ve ardından huzur sokağı yönünde sola dönün. Hastanemiz solunuzda kalacaktır.


Tren Garı'ndan Ulaşım

Celal Bayar Bulvarı  yönünden Kuzeybatı yönünde 800 metre ilerleyin. Sola hafif dönüş yapıp Ankara Bulvarı / Gazi Bulvarı güzergahına geçmek için soldaki 2 şeridi kullanın ve yaklaşık 12 km. boyunca devam edin. Şaşmaz kavşağı üzerinden Türkkızılayı Caddesi yönünde 3.2 km boyunca devam edip, hafif sağa yönelin ve 1450/1. Sokak yönünde 3 km devam edin ve ardından İstasyon Caddesine, ardından da Atatürk Caddesine girin ve devam edin. Akşemsettin Mahallesi / İstasyon Mahallesi yönündeki bağlantı yolunu izlemek için sağ şeridi kullanarak Polatlı 1. Cd. girin. Bosna Caddesi yönünde sağa ve ardından huzur sokağı yönünde sola dönün. Hastanemiz solunuzda kalacaktır.


Şehir Merkezinden

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünden Menekşe-1 Sokak konumuna doğru Kuzeybatı yönünde yaklaşık 2 km ilerledikten sonra Kazım Karabekir Caddesi yönünde sağa dönün ve sağda kalarak Gazi Mahallesi yönündeki rampaya çıktıktan sonra Celal Bayar Bulvarına girin. Celal Bayar Bulvarı yönünden Kuzeybatı yönünde 800 metre ilerleyin. Sola hafif dönüş yapıp Ankara Bulvarı / Gazi Bulvarı güzergahına geçmek için Soldaki 2 şeridi kullanın ve yaklaşık 12 km. boyunca devam edin. Şaşmaz kavşağı üzerinden Türkkızılayı Cd. yönünde 3.2 km boyınca devam edip, hafif sağa yönelin ve 1450/1. Sokak yönünde 3 km devam edin ve ardından İstasyon Caddesine ardından da Atatürk Caddesine girin ve devam edin. Akşemsettin Mahallesi / İstasyon Mahallesi yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanarak Polatlı 1. Cd. girin. Bosna Caddesi yönünde sağa ve ardından Huzur Sokağı yönünde sola dönün. Hastanemiz solunuzda kalacaktır.

Hekimler