1989 Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Lisans)

1996 Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi (ihtisas)

1996 -1998 Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Dermatoloji Uzmanı)

1998- 2018 Sağlık Bakanlığı Ulus Devlet Hastanesi (Dermatoloji Uzmanı)

2018-2019 Pursaklar Devlet Hastanesi (Dermatoloji Uzmanı)

2019-2021 Sincan Devlet Hastanesi (Dermatoloji Uzmanı)

2021 Haziran Özel Koru Sincan Hastanesi

Saç ve tırnak hastalıkları

Akne

Sedef ve alerjik hastalıklar

Cilt bakımı ve kozmetik uygulamalar

18 Adet Yorum

Selim Özden S. 
  16.04.2024

Alanında harika bir doktor.Son derece ilgili ve teşhis ve tedavide üzerine tanımıyorum.

Okan D. 
  22.08.2023

Mehmet Sakman Bey Ulus Rüzgarlı Hastenesinde çalışılırken çok defa muayene oldum. Teşhisleri hep doğru çıktı. Aynı zamanda çok kibar bir insan.

Elif I. 
  04.05.2023

Sayın Mehmet sakman Ne zaman cildim ile alakalı problem olsa hep kendisine giderim. Kendisi koru hastanesinin en önemli naif kibar doktordur. Evim biraz uzak olmasına rağmen başka doktora bakmadan hemen kendisine başvuru yaparım iyi ki sizler gibi işini severek yapan ilgili doktorlar

Elif T. 
  03.05.2023

Ne zaman cildim ile alakalı problem olsa hep kendisine giderim. Kendisi koru hastanesinin en önemli naif kibar doktordur. Evim biraz uzak olmasına rağmen başka doktora bakmadan hemen kendisine başvuru yaparım iyi ki sizler gibi işini severek yapan ilgili doktorlar var

Özlem A. 
  03.05.2023

Mehmet Hocamin 2013.yilinda ulus devlet hastanesinde hastasiydim.sivilce tedavisi ve gul hastaligi tedavisi olmustum.1 numarali doktordur kendisi.her ilac yazisinda kan aldi degerlendirdi basindan savmadi.sayesinde sivilcelerimden kurtuldum ve ozguvenim kendine geldi.cok iyi bir insan hastasina nazik ve kibardir. kesinlikle gercek bir hekim tavsiye ediyorum.

AYSUN B. 
  21.03.2023

Sevgili Mehmet Hocamı Ulus Devlet Hastanesi'nde tedavi olurken tanıdım.Alanında uzman olduğu kadar naifliğine paha biçilemez. Tedavim suresi boyunca kullandığım ilaç ve psikolojik olarak destekleri çok önemliydi.Şahsen başka bir doktor olmuş olsaydı eğer ,belki de tedaviyi yarıda bırakır peki sen bilirsin deyip sonlandırabilirdi. Bu gün cildimin iyi olmasını Mehmet Sakman Hocamın uygulamış olduğu tedaviye borçluyum. Hocam iyi ki varsınız bilginize,emeğinize sağlık .Varolun, kalın sağlıcakla...Sevgiler, hürmetler... 2011/Ulus Devlet Hastanesi /Sivilce Tedavisi.

esra T. 
  22.02.2023

5 tane dermatoloji doktoru gezdikten sonra en son tedavimi Mehmet hoca gerçekleştirdi.Gecen yazdan itibaren gecmeyen kasinti problemimi cozdu.

MEHMET K. 
  15.02.2023

Eşimin tedavisi için Dr Mehmet SAKMAN hocamızın yanına gittik göstermiş olduğu ilgi ve tedaviden dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum.

Serpil S. 
  07.12.2022

Mehmet hocamı ben ulus devlet hastanesinde tanıdım gerçekten hakkını veriyor işinin Allah razı olsun ondan o nereye giderse gitsin ben oraya gelirim rahatsızlandığımda şuan bile randevu aldım bugün inşallah yanındayım HOCAM İYİKİ VARSIN

Handan Y. 
  14.10.2022

Mehmet hocamla yeni tanıştım .Bundan önce 3 doktor değiştirdim ama mehmet hocamdan Allah razı olsun tam anlamıyla gerçek harika bir doktor kimsenin iyi edemediğini bir haftada iyi etti en başta harika beyefendi kişiliğiyle ruhumu iyileştirdi.Sağolsun varolsun sevdikleriyle hep mutlu olsun.En başta sağlıklı olsun.Hastaaların ona ihtiyacı var elimizden hep tutsun.

GÖKAY Ö. 
  31.08.2022

Muayene sırasında ve sonrasında çok ilgiliydi gerçekten. Hastalığımın takibinde her ayrıntıyı tek tek hatırlaması beni çok şaşırttı. Genel olarak çok endişeli bir insan olmama rağmen, beni öylesine rahatlattı ve güven oluşturdu ki tedavi sürecim çok rahat geçti.

Fatih A. 
  29.08.2022

Hocamızı yaklaşık bir yıl önce tanıdım.Uzun sürecek tedavimi en iyi şekilde planladı,sürekli ilgilindi. Güler yüzü,samimiyeti,bilgi ve tecrübesiyle örnek bir doktor.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Cemile Ö. 
  25.08.2022

Sayın Mehmet Sakman hocamızı Ulus devlet hastanesinde tanıdım. İşini gerçekten hakkıyla yapan Hocamızdan Allah razı olsun . İnsana insan olduğu için değer veren biri.

Oktay S. 
  29.05.2022

Mehmet Hoca'yı, Eski Ulus Devlet Hastanesi'nden tanırım. Gerçek bir hekimdir...

Boğaç U. 
  08.04.2022

Doktorumuza muayene oldum, gerçekten çok ilgili ve faydalı tavsiyelerde bulunuyor eğer cilt probleminiz varsa kesinlikle tavsiye edebilirim.

yeliz y. 
  24.11.2021

İki senedir ellerimde aşırı kuruluk şikayetim vardı. Devlet hastaneleri ve bir cok özel başka hastanelere gitmeme rağmen çözüm bulamadı. Fakat sincan Koru da MEHMET SAKMAN hocamıza gittim cok ilgilendi sağolsun ve en önemliside ellerimi tedavi bir çok doktorun yapamadığını yaptı hocamız .

Serpil Y. 
  16.10.2021

Mehmet hocaya 2009 yılında ailece muayeneye gittik en zor zamanımızda bize yardımcı oldu resmen engelli kardeşimin hayatını kurtardı diyebilirim sizi kaybettiğimizi düşünüyorum ki koru hastanesinde çalıştığınızı öğrendim ve çok mutlu oldum hocam gerçekten böyle ilgili bir doktorla karşılaşmak inanın çok zor herkese tavsiyem gönül rahatlığıyla Mehmet hocaya gidin ve onu asla kaybetmeyin 😊

Muhammed Ç. 
  06.08.2021

06.08.2021 tarihinde Koru Sincan Hastanesinde Dermatoloji doktoru Uzm. Dr. Mehmet SAKMAN hocamızda muayne oldum. Mehmet Bey rahatsızlığımı dinleyip en küçük ayrıntısına kadar anlatıp çok ilgilendi.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.