13 Adet Yorum

Rümeysa M. 
  11.11.2023

Kadriye hocam canim hocam sincan koru da doğum paketi almıştım bir doktor a o doktor ayrıldı kadriye hanım için randevu oluşturdular ve iyiki de denk geldik 2. Doğumumu yaptırdı iyiki var sabah dan ertesi güne kadar yanımdan hiç ayrılmadı guler yüzlü samimi tam bir anne şefkati ile yaklaştı bana iyiki sizle yolumuz kesişmiş.

Tuğba A. 
  02.11.2023

Kadriye Hanım, İskenderun'da doktorumuzdu. Ankara'da görünce çok ama çok mutlu oldum. Kadriye Hanım, muhteşem bir doktordur. Hekim olarak harika , huzur verir insana, kırmadan , yorulmadan en zor hastaları bile kendine hayran bırakır. Ben 10 yıl önce tanıdım iyi ki tanımışım.

Şeyma Nur A. 
  23.04.2023

Kıymetli kadriye hocam ile hamilelik sürecini ve doğumu tamamladık. Sakin, dingin tavrı her daim bana çok iyi geldi. Kendisinden, ebemizden cok memnun kaldık. Tekrar ihtiyacım olsa tercih edeceğim ilk doktor olur. Hastaneden, dogumhane ebelerinden ve hocamdan cok cok memnun kaldim. Dualarım onlarla. Teşekkür ederim ve herkese de tavsiye edeceğim.

Nilgün A. 
  28.02.2023

Sincan Koru Hastanesi'nden doğum paketi almıştık. Bu süreçte doktorumuz Kadriye hanım ve ekibi çok yardımcı oldular. Doğum sürecinde hem doktorumuz ve ekibi hemde diğer personel bizimle yakından ilgilendi. Hastane ve doktorumuzun hizmetinden gayet memnun kaldık.

Cemile A. 
  27.02.2023

9ay boyunca bize yol arkadaşlığı yapan canımız hocamız. İlginize alakanıza ve emeklerinize cok ama cok teşekkür ederiz. İnşallah bir sonraki bebek serüvenimizde yolumuz birleşir. Başarılarınız daim olsun..

Elif Ceren K. 
  01.02.2023

Kendi güzel yüreği güzel kadriye hocamızın. Enerjik ve sevgi dolu oluşu insanı çok rahatlatıyor. Doğum sürecimiz boyunca bizimle çok güzel detaylı bir şekilde ilgilendiğiniz için size minnettarım. Çok az kaldı doğuma ve çok sabırsızlanıyorum ne kadar korku içerisinde olsam da sizin güler yüzünüzün beni rahatlatacağına inanıyorum. Emeklerinize sağlık iyi ki sizi tercih etmişim

Hatice T. 
  18.01.2023

Kadriye Hocam bir tane. İlk hamileliğim ve doğumuma çok az kaldı. Aylardır bizden desteğini bir an bile esirgemedi. Hayatımda karşılaştığım en güzel hekim. Naif, hoşgörülü, destekçi kısaca her şey. Bu süre zarfında hem uzman olarak destek verdi hem psikolojik olarak. Bu süreçte en önemlisi doktorunuzun desteği bence. İnşallah doğumumu da Kadriye Hocam gerçekleştirir. Hocama nasip olur 🤲🏻 Başka birini istemem mümkün değil zaten. ☺️ Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim hocam.

Levent E. 
  17.01.2023

Kadriye hocamız eşimin riskli grup hamilelik sürecini en doğru ve kusursuz şekilde sonuçlandırdı.Bu süreçte gerek sıcaklığı gerek tecrübesi ile bize moral ve güç kattığı gibi en doğru yoldan bizim bebeğimize ulaşmamızı sağladı.Aynı zamanda eşimin doğal doğum yapmasınıda kolayca gerçekleştirdi.Biz İlk günden doğum gerçekleşene kadar ondan çok güç aldık ve muradımıza erdik. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.Allah Razı Olsun. Saygılarımızla, Erden Ailesi

Eda B. 
  24.12.2022

Kadriye hocam da 3.dogumumu yaptim,2.cisi de ayni hastanede idi, hocam çok nahif ve maharetli, rahatlatıcı tutumu ve guleryuzu için teşekkür ederim. Hastane hemşireleri de gece boyu yanımızda idi ,bu da çok önemli. Teşekkürler Koru hastanesi.

Gülsüm B. 
  10.12.2022

3. Gebeliğimde Kadriye hocama tavsiye üzerine gittim. Hastasına samimi ve olumlu yaklaşan bir doktor. Diğer iki çocuğumda normal doğum sonrası dikişlerin verdiği rahatsızlığı belirgin olarak 1-2 hafta çekmiştim, ama Kadriye hoca ile son doğumum en konforlu doğumum oldu. Doğum tecrübem dolayısıyla normal doğumda anne adaylarına Kadriye hocamızı tavsiye ederim.

Merve A. 
  17.11.2022

Böyle candan güzel yaklaşan nadir doktorlardan ağladığımda bile benimle birlikte gözleri dolan güzel kalpli doktor ılımlı yaklaşımı nazikligi iyi ki varsınız

Nihan K. 
  19.09.2022

Bir doktor ancak bu kadar mütevazi olabilir.Mehmet hocanın tavsiyesi ile gittiğim Kadriye hanım sayesinde artık rahatlıkla ve güvenerek kontrollere gidiyorum.Güleryüzlülüğünüz ilgi ve alakanıza çok teşekkür ediyorum.

Aysun A. 
  30.12.2021

Bugün ilk defa Kadriye çiçekli doktorunuza gittim güler yüzlülüğü çok hoşuma gitti

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.