Default3.aspx
Koru Ankara Hastanesi

Koru Ankara Hastanesi

Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar Ankara-TÜRKİYE

Vizyon & Misyon

Vizyon

Sağlıkta güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri ilk adres, sağlık çalışanlarının kariyer hedeflerinin merkezinde referans gösterilen bir kurum olmak.

 

Misyon

Akademik ve etik anlayışı ile, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kuruluşu olmak.

Ulaşım

Esenboğa Havalimanından Ulaşım

Özel araç ile ulaşım: Turgut Özal Bulvarı üzerinde 14 km ilerleyin ve Esenboğa kavşağından düz devam edin, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı üzerinden Turgut Özal 2 Bulvarına kadar 7.5 km devam edin. Turgut Özal 2 Bulvarından ilerleyerek Mevlana Bulvarına bağlanın ve T.C. İletişim Başkanlığının yanından sağa dönün 200 metre ileriden 1443. caddeye döndüğünüzde 200 metre ileride hastanemize ulaşmış olacaksınız.

Toplu taşıma ile ulaşım: Havaalnından toplu taşıma aracı ile Aşti Otogara kadar geliniz ve otogar önünde bulunan otobüs durağından Gölbaşı ilçesi otobüs veya dolmuşlarına binerek T.C. İletişim Başkanlığı önünde inin.1425. Cadde üzerinden 1443 Caddeye bağlanarak 350 metre yürüdüğünüzde hastanemize ulaşmış olursunuz.


AŞTİ Otogardan Ulaşım

Özel araçla geliyorsanız: AŞTİ'den çıktıktan sonra Mevlana bulvarına bağlanın ve 1.8 km Gölbaşı yönüne devam ediniz ve T.C. İletişim Başkanlığının yanından sağa dönün 200 metre ileriden 1443. caddeye döndüğünüzde 200 metre ileride hastanemize ulaşmış olacaksınız.

Toplu taşıma ile ulaşım: Aşti Otogar önünde bulunan otobüs durağından Gölbaşı ilçesi otobüs veya dolmuşlarına binerek T.C. İletişim başkanlığı önünde inin. 1425 cadde üzerinden 1443 caddeye bağlanarak 350 metre yürüdüğünüzde hastanemize ulaşmış olursunuz.


Şehir Merkezinden

Özel araçla geliyorsanız: Atatürk bulvarından Konya-Eskişehir yönüne doğru İsmet İnönü bulvarına dönünüz, 4 km sonra Konya yönünde ilerleyerek Mevlana bulvarına ilerleyin. 1.6 km Gölbaşı yönüne devam ediniz ve T.C. İletişim Başkanlığının yanından sağa dönün 200 metre ileriden 1443. caddeye döndüğünüzde 200 metre ileride hastanemize ulaşmış olacaksınız.

Toplu taşıma ile ulaşım: Güvenpark içinde bulunan dolmuş duraklarından Gölbaşı-İncek dolmuşlarından T.C. İletişim Başkanlığının önünde inerek 1425 cadde üzerinden 200 metre ilerledikten sonra 1443. caddeye döndüğünüzde 200 metre ileride hastanemize ulaşmış olacaksınız, veya Yargıtay önünde bulunan 12213 numaralı otobüs durağından Gölbaşı-İncek otobüslerine binerek T.C. İletişim Başkanlığının önünde inerek 1425 Cadde üzerinden 200 metre ilerledikten sonra 1443. Caddeye döndüğünüzde 200 metre ileride hastanemize ulaşmış olacaksınız.


Tren Garı'ndan Ulaşım

Celal Bayar Bulvarından, Bahçelievler/Kızılay/Çankaya yönündeki rampaya doğru sağa dönerek Kazım Karabekir Caddesine girerek, Dögol caddesi yönünde hafif sağa dönün. Bahriye Üçok Caddesi yönünde 900 metre ilerleyin ve kavşaktan sola dönerek Mevlana Bulvarına girin. 1.6 km Gölbaşı yönüne devam ediniz ve T.C. İletişim Başkanlığının yanından sağa dönün 200 metre ileriden 1443. caddeye döndüğünüzde 200 metre ileride hastanemize ulaşmış olacaksınız.

Hekimler

Tıbbi Bölümler