2006 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Tokat Devlet Hastanesi
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Elmadağ Devlet Hastanesi

Kalça, diz, omuz artroplasti (protez ameliyatları, robotik diz protez ameliyatı)
Ekstremite travmaları (kırık ve kas, tendon yırtılmaları)
Spor travma ve artroskopi Artroplasti
El cerrahisi Travmatoloji
Omuz dirsek cerrahisi

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği

7 Adet Yorum

Sema E. 
  23.11.2023

6 ay önce geçirmiş olduğum iç dış parçalı ayak bileğimin başarılı ameliyatından dolayı; Ortapedi ve travmoloji Doktorum BÜLENT ÜNALAN'a Anestezi Dr Hakan Öcal'a, Tüm ameliyathane ekibine, Bölüm servis hemşirelerine, Medikal ekibine Ziraat Bankası iletişim yönetmeni Oya Altuğ'a Beni eski sağlığıma kavuşturmalarından dolayı büyük katkı sağlayan Koru Hastanesine teşekkür eder, başarılı şifalarının devamını dilerim..İyiki varsınız.. .

Murat S. 
  12.09.2023

Bülent hocam, kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Ayak bileğimde ki kırıkla ilk günden son güne kadar ilgilenen, izinli olduğu zaman dahi benimle ilgilendiği için teşekkür ediyorum. Koru Hastanesine de değerli hocamızı bünyesinde barındırdığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Hocam iyi ki varsınız.

Gülsün D. 
  27.07.2023

Ankarada bu alanda işini gerçekten severek hakkıyla titizlikle yapan sayılı doktorlardan , güler yüzünüz olsun keza sıcak kanlılığınız ilginiz alakanız herşey için çok teşekkür ederim ben çok memnun kaldım, 6 senelık diz ağrılarımdan kurtuldum. herkesede gönül rahatlığıyla önerir tavsiye ederim. iyi günler hocam

Faruk T. 
  05.05.2023

kızımın içe bastığını fark ettikten sonra hocamızdan randevu alıp kızımı götürdük. Hocamız sağ olsun gayet ilgili ve kibar şekilde muayenesini tamamlayıp bizi de bilgilendirdi. teşekkür ediyorum.

Murat E. 
  02.05.2023

Değerli Hocam sizi tanıdığım ilk günden beri ortopedik rahatsızlıklarımda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Selam ve saygılarımla.

Melikhan Ç. 
  05.02.2023

İlgili, titiz, işini hakkıyla yapan iyi bir Doktor. Teşekkürler hocam..

Lütfi İ. 
  25.08.2022

Değerli Hocam Bülent Ünalan tarafından gerçekleştirilen başarılı ameliyat için kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum. Tebessümü yüzünden hiç eksik olmasın inşallah. Selam ve saygılarımla

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.