1995 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
2002 Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

1995 - 1998 Tokat (Niksar) ve Adana'da pratisyen hekim.
2003 - 2006 Ankara Nallıhan Devlet Hastanesi çocuk hekimi
2006 - 2013 Özel 23 Nisan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
2013 - ... Özel Koru Ankara Hastanesi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

8 Adet Yorum

Ali Emrah Ö. 
  22.12.2023

Oğlumuzun doğumundan beri 4 yıldır başvurduğumuz ve çok güvendiğimiz doktorumuzdur. Çok akılcı ve çözüm odaklı bir hekimdir. Çocukları önemser ve ebeveynleri doğru yönlendirir. Onu dinlerken iyi odaklanmanızı ve söylediği her şeyi kaydetmenizi öneririm. Her söylediğinin bir karşılığı vardır, zamanını çok iyi yönetir ve biraz hızlı konuşur."Çocuklar hasta ola ola büyür, böyle bağışıklık kazanır" filan gibi basma kalıp düşünceleriniz varsa, bu düşüncelerinizin değiştiğini göreceksiniz.

Sanem E. 
  30.11.2022

Süer bey oğlum doğdugundan beri gittiğimiz biricik ve çok değerli doktorumuz. 6 yıldır hiçbir teşhisi yanlış çıkmadı. Hem mesleki bilgisi hemde insanlığı,guleryuzlulugu ve mütevaziligi ile çok değerli bir doktor. İyiki tanımışiz,iyiki var!

Veysel G. 
  14.09.2022

Tavsiye üzerine çocuklarımızı götürdüğümüz klinikte, karşılamasından başlayıp tedavi ve uğurlama süreçlerine kadar çok ilgili bir ekip bizi takip edip,yönlendirdi.Süer Hocamızın çocuklarla kurduğu iletişim ve yaklaşımı için minnettarız.

Nihal H. 
  08.08.2022

Çocuğum doğduğundan itibaren yaklaşık 1 buçuk senedir kontrolleri Süer hoca tarafından yapılıyor. Bebeğimiz hastalanıp paniğe kapıldığımız anlarda bile sakinliği ve bilgisiyle güven veriyor. Aklınızda ki tüm soru işaretlerini giderip o şekilde hastaneden çıkmanızı sağlıyor. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet edebileceğiz bir doktor.

Meltem Ö. 
  18.05.2022

Cok guler yuzlu ve cocugu tedirgin etmemek icin elinden geleni yapan bi Dr. Teshis ve tedavilerinden hep memnun kaldik..

Esma K. 
  17.05.2022

Hayatımda gördüğüm en iyi doktor desem az kalır gerçekten çok ilgili hemen tanı ve tedavi sürecine başlayan bilmemiz gereken herşeyi daha sormadan anlatan profesyonel bir doktor.

Nur Ü. 
  07.03.2022

2018 de büyük oğlumun kontrolleriyle basladik Süer hocama bu yıl doğan 2.cocugumuzunda hekimi kendisi güler yüzlü insanı sakinleştiren hemen tanı koyup tedavi uygulayan tedavi sürecini çok iyi takip eden ailemizin doktoru Allah razı olsun ondan

Ümit K. 
  06.11.2021

Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanları sizlere minnettarız iyi ki varsınız.. Süer YÜKSEL Hocamla aile gibi olduk, Sağolsun çocuklarımın her muayenesinde güler yüzlü olmasıyla sevecen tavırları bilgi ve tecrübesine her türlü paylaşımı ile çok ama çok memnunuz çocuklarınız için gönül rahatlığıyla muayene ye gidebilirsiniz Hocama Saygı ve Sevgilerimle 🙏 🙏 iyiki varsınız Hocam 🙏

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.