2004 - 2010  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 
2012 - 2012  İzmir Doktor Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 
2012 - 2016  Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği (Uzmanlık)

 

2016 - 2018 Yozgat Akdağmadeni Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
2018 - 2021 TOBB ETÜ Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
2021 - 2022 Bayındır Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Yenidoğan takibi 
Emzirme danışmanlığı
Sağlıklı çocuğun izlemi
Büyüme gelişmenin izlenmesi ve değerlendirilmesi
Aşılama
Çocuklarda ateşli hastalıklar
Çocukluk çağı enfeksiyonları
Çocuklarda anemi
Çocuklarda cilt problemleri

20 Adet Yorum

Zişan A. 
  13.05.2024

Tedirgin ve kaygı düzeyi yüksek annelerin tercihi Mustafa hoca olmalı :) Sakin ve ikna edici tavrı sayesinde önce anne iyileşiyor sonra çocuk zaten iyileşiyor :)) Her an ulaşılabilir olması da gerçekten çok iyi.

Batuhan U. 
  13.04.2024

Mustafa Hocam sayesinde kızım doktora gitmekten korkmamaya başladı. Sabırlı, eğlenceli, çocuk ruhundan anlayan bir doktor oluşunun yanı sıra tüm sorulara detaylı yanıt vermesinden oldukça memnunum. Her başımız sıkıştığında bize anında destek oldu. Başarılarının devam edeceğinden emin olduğumu belirtmek isterim.

Tugba Ç. 
  12.03.2024

İki çocugumuda mustafa hocama götürüyorım çok ilgili çok güler yüzlü kendınızı onun yanında güvende hıssedıyosunuz👏

Nese K. 
  08.03.2024

Kendisi çok ilgili insani tarafı yüksek bir hekim. Hem profesyonelliği hem çocuklarla iletişimi çok yüksek. Herkese öneririm

İlay K. 
  08.03.2024

Mustafa Bey ile yolumuz kesiştiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Oğlum, Mustafa Hocanın yaklaşımı, kurduğu güzel ilişki sayesinde koşarak muayene olmaya gidiyor. Hem bilgisi hem de samimi tavırları ile bizi rahatlatıyor. Her zaman ulaşılabilir ve ilgili bir doktor.

SERKAN CAN G. 
  08.03.2024

3.5 yaşında oğlumuz var, 2 yaşından bu güne sağlık problemlerimizde Mustafa hocama gidiyoruz. Hem oğlumuza olan davranış ve tutumu, hem de bizi bilgilendirmesi bizi çok mutlu ediyor. Hem çok iyi bir insan ve en önemlisi işinde çok çok iyi bir doktor. İyi ki varsınız hocam…

Nese K. 
  08.03.2024

Kendisi çok ilgili insani tarafı yüksek bir hekim. Hem profesyonelliği hem çocuklarla iletişimi çok yüksek.

Gizem D. 
  08.03.2024

Çocuklarımın biricik doktoru Mustafa Hocam iyi ki var. Ne zaman başım sıkışsa gece gündüz ayırt etmeden sabırla tek tek dinleyip yardımcı olur. Çocuklarla iletişimi inanılmaz iyi ve aşırı güven veriyor. En ufak bir rahatsızlıkta poşet poşet ilaç vermek yerine takip edip gerekirse ilaç veriyor bu durum beni çok mutlu ediyor gereksiz ilaç kullanmamak. İyi ki varsınız hocam her şey için çok teşekkür ederim çocuklarım sayenizde çok sağlıklı ve mutlu 🙏

Gizem D. 
  08.03.2024

Çocuklarımın biricik doktoru Mustafa Hocam iyi ki var. Ne zaman başım sıkışsa gece gündüz ayırt etmeden sabırla tek tek dinleyip yardımcı olur. Çocuklarla iletişimi inanılmaz iyi ve aşırı güven veriyor. En ufak bir rahatsızlıkta poşet poşet ilaç vermek yerine takip edip gerekirse ilaç veriyor bu durum beni çok mutlu ediyor gereksiz ilaç kullanmamak.

Gizem Ş. 
  13.02.2024

Ne zaman başımız sıkışsa yardımımıza koşan, çocuğumuzla kendi çocuğu gibi ilgilenen, onu can kulağı ile dinleyip yaşadığı tüm sıkıntılara derman olan, bıkmadan usanmadan tüm sorularımıza cevap veren, gece nöbetlerine rağmen günün her saati ulaşılabilen, aileleri de yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen sakinleştirebilen canımız doktorumuz :)

Miray K. 
  30.11.2023

Bünyesinde Mustafa hocam yer aldığı için Koru hastanesi cidden çok şanslı. Buraya ne yazsam hocam için yetersiz kalacak. Oğlumuzun doğduğu günden beri tüm kontrollerini Mustafa hocam yapıyor. Kendisinden emin, uzmanlığına güven duyduğumuz herkese önerdiğimiz bir hekim. Bizleri panikletmeden aklımıza takılan her sorumuza ayrıntılı şekilde cevap vermesi ve ulaşılabilir olması en sevdiğimiz özelliklerinden. Bir hekim olarak çocuklara bu kadar sevecen sempatik ve hassas yaklaşması ayrıca ailelerle iletisiminin kuvvetli olmasi da uzmanlik alanının karakteri ile özdeşleşmiş olduğunu gösteriyor. Bizlerede çocuk hekimi dışında iyi ki başka bir branş seçmemiş dedirtiyor. İyi ki karşımıza çıktınız iyi ki oğlumuzun doktoru sizsiniz hocam.

Doruk Ş. 
  07.09.2023

Mustafa hocama 2019 yılından beri gidiyoruz. İki çocuğumuzun da takibini yapıyor. Çocuklarla iletişimi çok iyi. Sabırlı ve sakin tavırlarıyla sizin de endişelerinizi minimuma indiriyor. Sorularımıza sabırla cevap veriyor.

İsmail Y. 
  08.08.2023

Emeklerine sağlık hocam çok kaliteli bir çocuk doktoru kızımı ne zaman getirsem her anlamda çok yardımcı oluyor biz çok memnunuz

Cantürk Y. 
  31.07.2023

Oğlumuzu doğduğu günden beri gözümüz kapalı Mustafa hocamıza emanet ediyoruz. Bilgisi, ilgisi, sevecen tavırları ve günün her anında ulaşabilmemiz sebebiyle kendisinden çok memnunuz.

Özen İ. 
  31.07.2023

Mustafa Bey ile oğlumuzun doğumunda tanıştık, o günden beri tüm aşılarını ve aylık kontrollerini birlikte takip ediyoruz. Çocuklara karşı sevecen, ailelerle iletişimi çok iyi. Aklımıza takılan tüm soruları içtenlikle yanıtlıyor.

Cumhur K. 
  18.01.2023

Oğlumun doğumu esnasında yeni doğan doktoru olarak tanıştığımız doktorumuzu her gittiği yerde takip ediyoruz. Tüm sorularınızı çekinmeden sorabileceğiniz, her konuda desteğini esirgemeyen çok ilgili bir doktor. Hem aile ile hem de çocuklar ile iletişimi çok yüksek.

DERYA A. 
  18.01.2023

Mustafa Bey çocuklarımıza karşı samimi ve sevecen yaklaşımı ile öncelikle çocuklarımızın kalbini fethetti. Can kulağı ile çocuklarımızın sağlıkları ile ilgili şikayetlerini dinlemesi; Çocuklarımızı en az bizim kadar düşünen bir hekim olduğunu gösteren yaklaşımı nedeni ile gönül rahatlığı ile gittiğimiz doktor.

Esra K. 
  24.10.2022

Çocuklarımı güvenle götürdüğüm sıkılmadan sorularıma cevap veren enerjisi çok yüksek çocuklarla iletişimi çok güzel olan herkese önerebileceğim bir doktordur.

Sibel P. 
  20.08.2022

Öneri ile yenidoğan oğlumuz için Mustafa Hocaya gitmeye başladık. İlgi alakasından, ulaşılabilirliğinden, uzmanlığından ve her şeyden önce sizi panikletmeden empati kurarak yaptığı yorum ve yönlendirmelerden çok memnunuz.

Duygu T. 
  15.08.2022

Çok ilgili ve bilgili. Telefonda dahi ilk müsait anında cevap verdi. Covit sonrası enfeksiyon tedavisi uyguladı.iki günde bebeğim toparlandı.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.