Hakan KASAPGİL

Op. Dr. Hakan KASAPGİL

Koru Ankara Hastanesi
Ortopedi ve Travmatoloji

3 Adet Yorum

64x64
Aysun Ç. 
  14.12.2020

Hakan Beye dizimdeki agri nedeniyle baska bir hastanede koyulan teşhisle cok üzgün, çaresiz bir sekilde gittim. Ancak muayeneyi, mr sonucu incelemesi neticesinde cok moral verici sekilde destek olarak, beni rahatlatarak, ilaclarimi recete ederek ,hastaligi ve sureci ozenle izah ederek tamamladi.kendisine, iyi niyeti ve kovid surecindeki tutumundan dolayi teşekkür ederim.

64x64
Ceyda Ç. 
  10.05.2021

Hakan hocaya ellerimdeki uyuşmadan dolayı gitmiştim. Karpal tünel sendromu teşhisi konuldu ve ameliyat olmam gerekiyordu. Geceleri ellerimdeki uyuşmadan, ağrıdan dolayı sürekli uyanıyordum ve artık çok rahatsızlık veriyordu. Kendisi hastayı gerçekten dinleyen, bilgisiyle size güven veren ve çok güler yüzlü bir hekim. Ameliyatın tüm aşamalarını ve sonrasında yaşayabileceklerimi tek tek anlattı. O kadar şahane bir ameliyat yapmış ki ameliyat sonrası ne ağrı ne sızı hiçbir şey olmadı hatta ağrı kesici içmeye bile gerek duymadım. Elim kolum uyuşmadan, uyuşmasına ağrısına uyanmadan uyumak nasıl büyük bir konformuş. Beni eski halime kavuşturduğunuz için size bin minnet. Gerçekten işini severek yapan şahane bir hekimsiniz.

64x64
Nuran Ö. 
  30.12.2021

3 hafta önce sayın hocama meniskus ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası ağrısız sızısız çok iyi bir dönem geçirdim. İlgisinden desteğinden ve beni agrilarimdan kurtardığı için hocama çok teşekkür ediyorum.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.