25 Adet Yorum

Kadir A. 
  14.04.2024

22.12.2023 tarihinde 107 kilo olmama rağmen beni sol diz protez ameliyatına ikna eden ve ameliyatımı gerçekleştiren Doktorum Sayın Hakan Kasapgil'e Anestesi Dr Hakan hocama ve Ameliyat ekibine 10 kat hemşirelerine Ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadan atlatan hastasıyla yakından ilgilenen detaylı bilgi veren güleryüzlü Dr Hakan Kasapgil hocama tereddüt etmeden güvendim. saygılarımı sunarım.

Filiz Ö. 
  03.04.2024

Hakan hocaya annemin el bileğindeki kırık için başvurduğumuzda ilgisi ve insanlığı bizi çok rahatlattı.kısa sürede tedavisini yaptığı annem şu an eskisi gibi elini kullanabiliyor

Nagehan A. 
  03.04.2024

Merhaba;Sağ elimde uyuşmalar , baş parmağımda ağrı,acı vardı ve hareket ettiremiyordum. 22 martta Hakan hocamız İki ayrı işlemi tek ameliyatta gerçekleştirdi.Pozitif enerjisi olan , güleryüzlü ,ilgili, güven verici olduğu için iyi ki ameliyatımı olmuşum diyorum .Şikayetlerim geçti.

Mehmet İ. 
  30.03.2024

30.03.2024 tarihin de sol dizimden (atroskopi) gerçekten çok güzel bir ameliyat gerçekleştirdi kendisine ve Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım Ellerine kollarına sağlık hocam öncesinde ve sonrasında bana her türlü yardımı bilgiyi ve içimdeki ameliyat korkusunu aldı.

Süheyla Ş. 
  27.03.2024

Op. Dr. Hakan hocama muayeneye gittiğimde hocamın sıcak ve içten davranışları sebebiyle o anda ameliyat olmaya karar verdim ve bu karar hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri oldu.Ameliyatım çok başarılı geçti ameliyat sonrası da aynı ilgi ve alakayla zor sürecimde bana çok yardımcı oldu.

sevda d. 
  22.02.2024

hakan hocam oğlum yiğit özdemir'in 3 hafta önce omuz yırtığından dolayı ameliyatına girdi. Ameliyat sürecinde bizimle gerçekten çok yakından ilgilendi, oğlum ve ben çok memnun kaldık.şuanda kendisini çok iyi hissediyor bize göre çok başarılı bir ameliyattı.Çok kısa süre geçmesine rağmen ağrıları nerdeyse bitti

Mediha Ç. 
  11.02.2024

Merhaba ekim ayında annem ( Şahinder Çıkrıkcıoğlu) maalesef düşerek kalçasını kırdı Op. Dr. Hakan hoca'mızı bulduk bize o kadar yardımcı olduki ameliyat öncesi, sonrası olabilecek olumlu ve olumsuz herşeyi anlattı ki bizim anlayabileceğimiz bir şekilde ve bizi amaliyata ikna etti aslında bize sadece annenizi ayağa kaldıracağım dedi. Buarada benim annem 75 yaşında ve hakan hocamız annemi ayağa kaldırdı. Amaliyatta protez takıldı kalçasına çok başarılı geçti süreç biraz uzun sürebilir dedi ama annemiz çok şükür şuan yürüyor ve herhangi bir sıkıntımız yok. Şuan rutin kontrollerimiz devam ediyor.

Gamze G. 
  29.01.2024

Hakan Hoca 25.12.2023 tarihinde sol ayağıma halluks valgus ameliyatı yaptı. Uzun yıllar bu ameliyatı olmak isteyip bir türlü cesaret edememiştim çünkü bu ameliyatı olan hastaların yaşadığı kötü tecrübeler beni çok ürküttü. Aylarca yürüyemediğini söyleyenler vardı... Neyseki Hakan Hoca ile tanıştık, bana ameliyat hakkında ve sonraki süreç hakkında bilgi verdi. En önemlisi de güven verdi hatta yüreklendirdi beni. Ameliyat gününe kadar okuduğum yorumlardan, mağdur olan insanlardan o kadar etkilenmişim ki ameliyat masasında ağlamaya başladım, yanlış bir karar vermiş olabilir miyim diye. O esnada bile profesyonel bir şekilde sakinleştirdi beni. Ameliyattan sonraki süreçte de çok ilgiliydi. Ne zaman bir şey sorsam hızlıca yanıt alabildim. 26.gün yürümeye başladım ve 35.gün ayakkabı giyip dışarı çıkabileceğimi öğrendim. Tanıştığımız için çok şanslı hissediyorum,

Fuat A. 
  26.01.2024

Hakan hocam’a parmak tendonunda oluşan kist ile ilgili görüştüm. Kendisi 20 dakikalık bir operasyonla kisti aldı, herhangi bir ağrı olmadı.

Fatih S. 
  28.12.2023

Sağ bileğimden Hakan hocaya kalpal tünel ameliyatı oldum Ameliyat sonrası bütün şikayetlerim geçti hiç ameliyat olmamış gibi eski sağlığıma kavuştum ağrı sızı hiçbir sıkıntı yaşamadım

ÖZNUR İ. 
  04.10.2023

Hakan Hocam iyi ki varsınız.Hem mesleki tecrübeniz hem de hasta ve yakınlarıyla kurduğunuz insancıl iletişiminiz için sağ olun. Multiple myelom mağduru ,kolunu kaybetmek üzere olan abimin saatler süren yüksek riskli ameliyatını başarıyla tamamladı.

Buket Ö. 
  07.06.2023

Ayağımdaki kemik çıkıntısının yol açtığı şekil bozukluğu, ağrılar ve sıkıntılar nedeniyle 16.05.2023 tarihinde Çankaya Koru Hastanesinde Op.Dr. Sayın Hakan KASAPGİL tarafından Halluks Valgus ameliyatım yapıldı. Hocamın alçıya dahi gerek görmeden ameliyat sonrası yaptığı pansuman ve kontrollerden sonra üçüncü hafta itibarıyla üzerine basmaya başlamak ve şekil bozukluğundan eser kalmadığını görmek beni çok mutlu etti. Bu tür sıkıntı yaşayanların; hastası ile yakından ilgilenen, detaylı bilgi vermekten yorulmayan güler yüzlü bir hekim olan Hakan Hocama tereddüt etmeden güvenebileceklerini belirtmek isterim. Muayene ve tedavi sürecimde yakın ilgisini gördüğüm başta Op. Dr. Sayın Hakan KASAPGİL’e, Ortopedi ve Travmatoloji Koordinatörü Sayın Neslihan SİSLİOĞLU’na, tüm sağlık personeli ve çalışanlara, ciddi bir sağlık kuruluşu olduğunu gözlemlediğim Çankaya Koru Hastanesi

Azer K. 
  22.04.2023

Dört ay sonra Hakan Hocam annemin, ikinci diz protez ameliyatını da yaptı.Yine mükemmel bir süreç yaşadık.Bir kez daha yanılmadığımızı gördük.Koşulsuz güvenebileceğiniz bir hoca .

Azer K. 
  18.04.2023

Dört ay sonra Hakan Hocam annemin, ikinci diz protez ameliyatını da yaptı.Yine mükemmel bir süreç yaşadık.Bir kez daha yanılmadığımızı gördük.Koşulsuz güvenebileceğiniz bir hoca .

Özgür Ö. 
  04.02.2023

2019 da tibia şaft kırığı ile sevgili hocamızın yanına gitmiştim ve altı ayda kalkamazsın dedikleri ben hocamız sayesinde bir hafta sonra kendi kullandığım araba ile kontrole gittim ayrıca 15 gün sonra koltuk değneklerinin bıraktım benim için büyük bir şans Hakan hoca ile tanışmak

Azer K. 
  07.11.2022

Hakan Hocamıza diz protezi ameliyatı olduk.Öncesinde de sonrasında da inanılmaz bir hasta yönetimi süreci geçirdik.Sorduğumuz her soruya sabırla cevap verdi.Sihirli elleriyle 75 yaşındaki annemi ağrısız sızısız ayağa kaldırdı.Bunca yıl boşa korkmuşuz.Bu kadar zorlu bir süreci böylesine konforlu bir şekilde yürütmemizi sağladığı için sonsuz saygılar.

ŞAKİR SAVAŞ K. 
  25.10.2022

detayları yüzyüze anlarsınız zaten, tek kelime ile muhteşem bir hekim inanılmaz güzel görüntüler ile bilgi veren bir cevher kısacası 23 yıllık belfıtığı hastası olarak, eşim çocuklarım ve tüm tandıklarıma önerdiğim harika bir insan.

NEZİHE NURAY E. 
  17.08.2022

Hakan bey gerek yaklaşımı gerekse iyi bir dinleyici ve anlayabileceğimiz şekilde açıklama yapmasıyla çok sevdiğimiz bir doktorumuz.

Adem G. 
  29.05.2022

Menisküs yırtılması sonucu Hakan hocam ile tanışma fırsatı buldum. Son derece kibar, nazik ve insancıl. Şu an ilaç tedavim devam ediyor. Bittikten sonra ameliyat yada ftr tedavisi önerecek. saygılarımı sunuyorum hocama.

BEDRİYE K. 
  26.04.2022

Hakan hocamıza saygılarımı sunuyorum. Verdiği bilgi ve tedavi doğrultusunda şimdi daha iyiyiz oğlu ve ben. Çok ilgili nazik ve kibar bir insan olmasından ve memnuniyetimizden dolayı arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlar da memnun kaldılar.

Merve İ. 
  31.03.2022

Ayak bileğimde kırık oluşması sonucunda Hakan Hoca ile tanıştık, hastaya yaklaşımı, dinlemesi, açıklaması yani hem hekimliği hem de insanlığı ile dört dörtlük. Tedavi sürecim oldukça iyi sonuçlandı Başarılarının devamını dilerim.

Nuran Ö. 
  30.12.2021

3 hafta önce sayın hocama meniskus ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası ağrısız sızısız çok iyi bir dönem geçirdim. İlgisinden desteğinden ve beni agrilarimdan kurtardığı için hocama şükranlarımı sunuyorum.

Semra K. 
  06.10.2021

Ayağımın kırılması sonucu koru hastanesine gittiğimde, Hakan hoca ile tanışmam gerçekten bir şans eseriydi. O bağırmalarımın arasında bile beni ikna ederek güler yüzlü, davranış şekli ile önce ona güvenmemi sağladı. Sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Yaşım ileri olmasına rağmen riskleri minimize etti. Her gün odama gelerek pansumanlarımı yapan, ilgi ve alakasını eksik etmeyen, mesleğine aşık hastasına saygılı süper bir doktor. İyi ki karşıma Hakan hoca çıkmış, iyi ki ona güvenmişim. Sonsuz Şükran 🙏🙏🙏

Ceyda Ç. 
  10.05.2021

Hakan hocaya ellerimdeki uyuşmadan dolayı gitmiştim. Karpal tünel sendromu teşhisi konuldu ve ameliyat olmam gerekiyordu. Geceleri ellerimdeki uyuşmadan, ağrıdan dolayı sürekli uyanıyordum ve artık çok rahatsızlık veriyordu. Kendisi hastayı gerçekten dinleyen, bilgisiyle size güven veren ve çok güler yüzlü bir hekim. Ameliyatın tüm aşamalarını ve sonrasında yaşayabileceklerimi tek tek anlattı. O kadar şahane bir ameliyat yapmış ki ameliyat sonrası ne ağrı ne sızı hiçbir şey olmadı hatta ağrı kesici içmeye bile gerek duymadım. Elim kolum uyuşmadan, uyuşmasına ağrısına uyanmadan uyumak nasıl büyük bir konformuş. Beni eski halime kavuşturduğunuz için size bin minnet. Gerçekten işini severek yapan şahane bir hekimsiniz.

Aysun Ç. 
  14.12.2020

Hakan Beye dizimdeki agri nedeniyle baska bir hastanede koyulan teşhisle cok üzgün, çaresiz bir sekilde gittim. Ancak muayeneyi, mr sonucu incelemesi neticesinde cok moral verici sekilde destek olarak, beni rahatlatarak, ilaclarimi recete ederek ,hastaligi ve sureci ozenle izah ederek tamamladi.kendisine, iyi niyeti ve kovid surecindeki tutumundan dolayi müteşekkirim.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.