11 Adet Yorum

Özgür Ö. 
  04.02.2023

2019 da tibia şaft kırığı ile sevgili hocamızın yanına gitmiştim ve altı ayda kalkamazsın dedikleri ben hocamız sayesinde bir hafta sonra kendi kullandığım araba ile kontrole gittim ayrıca 15 gün sonra koltuk değneklerinin bıraktım benim için büyük bir şans Hakan hoca ile tanışmak

Azer K. 
  07.11.2022

Hakan Hocamıza diz protezi ameliyatı olduk.Öncesinde de sonrasında da inanılmaz bir hasta yönetimi süreci geçirdik.Sorduğumuz her soruya sabırla cevap verdi.Sihirli elleriyle 75 yaşındaki annemi ağrısız sızısız ayağa kaldırdı.Bunca yıl boşa korkmuşuz.Bu kadar zorlu bir süreci böylesine konforlu bir şekilde yürütmemizi sağladığı için sonsuz teşekkürler.

ŞAKİR SAVAŞ K. 
  25.10.2022

detayları yüzyüze anlarsınız zaten, tek kelime ile muhteşem bir hekim inanılmaz güzel görüntüler ile bilgi veren bir cevher kısacası 23 yıllık belfıtığı hastası olarak, eşim çocuklarım ve tüm tandıklarıma önerdiğim harika bir insan.

NEZİHE NURAY E. 
  17.08.2022

Hakan bey gerek yaklaşımı gerekse iyi bir dinleyici ve anlayabileceğimiz şekilde açıklama yapmasıyla çok sevdiğimiz bir doktorumuz. Kendisine teşekkür ediyorum.

Adem G. 
  29.05.2022

Menisküs yırtılması sonucu Hakan hocam ile tanışma fırsatı buldum. Son derece kibar, nazik ve insancıl. Şu an ilaç tedavim devam ediyor. Bittikten sonra ameliyat yada ftr tedavisi önerecek. Teşekkür ediyorum hocama.

BEDRİYE K. 
  26.04.2022

Hakan hocamıza çok teşekkür ediyorum. Verdiği bilgi ve tedavi doğrultusunda şimdi daha iyiyiz oğlu ve ben. Çok ilgili nazik ve kibar bir insan olmasından ve memnuniyetimizden dolayı arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlar da bana teşekkür ettiler. Hocamıza SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

Merve İ. 
  31.03.2022

Ayak bileğimde kırık oluşması sonucunda Hakan Hoca ile tanıştık, hastaya yaklaşımı, dinlemesi, açıklaması yani hem hekimliği hem de insanlığı ile dört dörtlük. Tedavi sürecim oldukça iyi sonuçlandı kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Nuran Ö. 
  30.12.2021

3 hafta önce sayın hocama meniskus ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası ağrısız sızısız çok iyi bir dönem geçirdim. İlgisinden desteğinden ve beni agrilarimdan kurtardığı için hocama çok teşekkür ediyorum.

Semra K. 
  06.10.2021

Ayağımın kırılması sonucu koru hastanesine gittiğimde, Hakan hoca ile tanışmam gerçekten bir şans eseriydi. O bağırmalarımın arasında bile beni ikna ederek güler yüzlü, davranış şekli ile önce ona güvenmemi sağladı. Sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Yaşım ileri olmasına rağmen riskleri minimize etti. Her gün odama gelerek pansumanlarımı yapan, ilgi ve alakasını eksik etmeyen, mesleğine aşık hastasına saygılı süper bir doktor. Kendisine buradan çok teşekkür ederim. İyi ki karşıma Hakan hoca çıkmış, iyi ki ona güvenmişim. Sonsuz Şükran 🙏🙏🙏

Ceyda Ç. 
  10.05.2021

Hakan hocaya ellerimdeki uyuşmadan dolayı gitmiştim. Karpal tünel sendromu teşhisi konuldu ve ameliyat olmam gerekiyordu. Geceleri ellerimdeki uyuşmadan, ağrıdan dolayı sürekli uyanıyordum ve artık çok rahatsızlık veriyordu. Kendisi hastayı gerçekten dinleyen, bilgisiyle size güven veren ve çok güler yüzlü bir hekim. Ameliyatın tüm aşamalarını ve sonrasında yaşayabileceklerimi tek tek anlattı. O kadar şahane bir ameliyat yapmış ki ameliyat sonrası ne ağrı ne sızı hiçbir şey olmadı hatta ağrı kesici içmeye bile gerek duymadım. Elim kolum uyuşmadan, uyuşmasına ağrısına uyanmadan uyumak nasıl büyük bir konformuş. Beni eski halime kavuşturduğunuz için size bin minnet. Gerçekten işini severek yapan şahane bir hekimsiniz.

Aysun Ç. 
  14.12.2020

Hakan Beye dizimdeki agri nedeniyle baska bir hastanede koyulan teşhisle cok üzgün, çaresiz bir sekilde gittim. Ancak muayeneyi, mr sonucu incelemesi neticesinde cok moral verici sekilde destek olarak, beni rahatlatarak, ilaclarimi recete ederek ,hastaligi ve sureci ozenle izah ederek tamamladi.kendisine, iyi niyeti ve kovid surecindeki tutumundan dolayi teşekkür ederim.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.