7 Adet Yorum

64x64
Adem G. 
  29.05.2022

Menisküs yırtılması sonucu Hakan hocam ile tanışma fırsatı buldum. Son derece kibar, nazik ve insancıl. Şu an ilaç tedavim devam ediyor. Bittikten sonra ameliyat yada ftr tedavisi önerecek. Teşekkür ediyorum hocama.

64x64
BEDRİYE K. 
  26.04.2022

Hakan hocamıza çok teşekkür ediyorum. Verdiği bilgi ve tedavi doğrultusunda şimdi daha iyiyiz oğlu ve ben. Çok ilgili nazik ve kibar bir insan olmasından ve memnuniyetimizden dolayı arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlar da bana teşekkür ettiler. Hocamıza SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

64x64
Merve İ. 
  31.03.2022

Ayak bileğimde kırık oluşması sonucunda Hakan Hoca ile tanıştık, hastaya yaklaşımı, dinlemesi, açıklaması yani hem hekimliği hem de insanlığı ile dört dörtlük. Tedavi sürecim oldukça iyi sonuçlandı kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

64x64
Nuran Ö. 
  30.12.2021

3 hafta önce sayın hocama meniskus ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası ağrısız sızısız çok iyi bir dönem geçirdim. İlgisinden desteğinden ve beni agrilarimdan kurtardığı için hocama çok teşekkür ediyorum.

64x64
Semra K. 
  06.10.2021

Ayağımın kırılması sonucu koru hastanesine gittiğimde, Hakan hoca ile tanışmam gerçekten bir şans eseriydi. O bağırmalarımın arasında bile beni ikna ederek güler yüzlü, davranış şekli ile önce ona güvenmemi sağladı. Sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Yaşım ileri olmasına rağmen riskleri minimize etti. Her gün odama gelerek pansumanlarımı yapan, ilgi ve alakasını eksik etmeyen, mesleğine aşık hastasına saygılı süper bir doktor. Kendisine buradan çok teşekkür ederim. İyi ki karşıma Hakan hoca çıkmış, iyi ki ona güvenmişim. Sonsuz Şükran 🙏🙏🙏

64x64
Ceyda Ç. 
  10.05.2021

Hakan hocaya ellerimdeki uyuşmadan dolayı gitmiştim. Karpal tünel sendromu teşhisi konuldu ve ameliyat olmam gerekiyordu. Geceleri ellerimdeki uyuşmadan, ağrıdan dolayı sürekli uyanıyordum ve artık çok rahatsızlık veriyordu. Kendisi hastayı gerçekten dinleyen, bilgisiyle size güven veren ve çok güler yüzlü bir hekim. Ameliyatın tüm aşamalarını ve sonrasında yaşayabileceklerimi tek tek anlattı. O kadar şahane bir ameliyat yapmış ki ameliyat sonrası ne ağrı ne sızı hiçbir şey olmadı hatta ağrı kesici içmeye bile gerek duymadım. Elim kolum uyuşmadan, uyuşmasına ağrısına uyanmadan uyumak nasıl büyük bir konformuş. Beni eski halime kavuşturduğunuz için size bin minnet. Gerçekten işini severek yapan şahane bir hekimsiniz.

64x64
Aysun Ç. 
  14.12.2020

Hakan Beye dizimdeki agri nedeniyle baska bir hastanede koyulan teşhisle cok üzgün, çaresiz bir sekilde gittim. Ancak muayeneyi, mr sonucu incelemesi neticesinde cok moral verici sekilde destek olarak, beni rahatlatarak, ilaclarimi recete ederek ,hastaligi ve sureci ozenle izah ederek tamamladi.kendisine, iyi niyeti ve kovid surecindeki tutumundan dolayi teşekkür ederim.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.