1983 yılında Ankara’da doğdu. 2001-2007 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tıp eğitimini tamamladı. 2010-2015 yılları arası Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde üroloji uzmanlığı eğitimini aldı. 2022 yılında Doçent unvanını aldı. 2015 yılından itibaren Koru Hastanesi üroloji kliniğinde çalışmaktadır. Ürolojinin tüm konularıyla ilgili hizmet vermekle beraber, özellikle üriner sistem taş hastalıkları, prostat hastalıklarının cerrahi tedavisi ve üroonkoloji alanlarıyla ilgilenmektedir. 2012 yılından beri robotik cerrahi ile ameliyat yapmaktadır. Doçent Doktor Burak Köprü’nün klinik odakları şunları içerir:
Endo Üroloji
- Böbrek ve Üreter Taşı Tedavisi
- BPH Tedavisi (Thulep Lazer)
- Laparoskopik Cerrahi
Üroonkoloji
- Prostat Kanseri
- Mesane Kanseri
- Böbrek Kanseri
- Testis Kanseri
Robotik Cerrahi (Da Vinci)
Sünnet
Kadın Ürolojisi
İnfertilite

 

2001-2007 Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi
2010-2015 Gülhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji İhtisası

2007-2010 4. Mot. P. Tb. Sıhhıye Tk. Komt. Tapantepe/Lice/Diyarbakır
2015-2017 Konya EAH Üroloji Uzmanı

Endo Üroloji
- Böbrek ve Üretar Taşı Tedavisi
- BPH Tedavisi (Thulep Lazer)
- Laparoskopik Cerrahi

Üroonkoloji
- Prostat Kanseri
- Mesane Kanseri
- Böbrek Kanseri
- Testis Kanseri

Robotik Cerrahi (Da Vinci)
Sünnet
Kadın Ürolojisi
İnfertilite

European Association of Urology (EAU)

Türk Üroloji Derneği

10 Adet Yorum

Selehattin Nejat K. 
  23.02.2024

19 Şubat günü işeme zorluğu nedeniyle Acil'e başvurdum. Tam vardiya değişimiymiş. Gidecek olan doktor sondayı takamadı, yeni gelen doktor da sondayı takamadı. BURAK Hocayı çağırdılar. Kendisi sondayı taktı. 23 Şubat günüde kontrole çağırdı. 

İdil A. 
  12.02.2024

Oğlumda meydana gelen yumurtalık şişmesi sebebiyle Burak Bey'den randevu aldık. Hiç bir noktayı atlamamak için ultrason sonuçlarını kılı kırk yararak inceledi. Samimi ve çok ilgiliydi.

Mohammed H. 
  06.01.2024

I came to the hospital for a check-up, and the doctors were extremely attentive and helpful. I'm very thankful to Doctor Burak in particular. I feel very lucky to have randomly chosen Turkey's most sincere hospital.

Erkin A. 
  19.10.2023

Gerek cerrahi becerisi gerekse hastasıyla iletişim becerine hayran kaldığım Doç.Dr.Burak Köprü Hocam'a 95 yaşındaki babama prostat ameliyatını yaparak tamamen sağlığına kavuşturduğu için minnet ve sevgiler sunuyorum.İyi ki sizi tanımışız Hocam....

N. T. 
  24.09.2023

Burak Hoca, hastaya yaklaşımı, insancıllığı, bilgisi ve cerrahlığı ile alanındaki en yetkin isimlerden.Sünnet konusunda bir numara; operasyon süresi ve iyileşme sürecindeki desteği ile tartışmasız tek isim. Koru Hastanesi; her kademedeki kaliteli personeli, hijyen konusundaki titizliği, hasta bilgilendirme konusunda mükemmelliği ile dünya standartlarının üstünde.

İbrahim üstün S. 
  29.08.2023

Sayın doktorumuz Burak beye başarılı operasyonu güler yüzü açıklayıcı bilgilendirmesi için ,başarılarının devamını diliyoruz.

İsmail Ali Y. 
  27.07.2023

İşine duyduğu sevgi ve saygısı, çalışma disiplini, sabırla detaylı açıklamaları, mesai içi ve dışında sağladığı destek ve mütevaziliğiyle, güler yüzüyle hep güven veren seçkin bir doktor. Kendisine sisteskopi kontolüi çin gittim ve sonrasında prostat ameliyatı oldum. Yapılabilecek tedavinin en iyisini aldığımdan hiç kuşkum olmadı.

Deniz G. 
  09.06.2023

Babam 2 hafta önce hastanenizde böbrek ameliyatı gecırdı.Amelıyata girmeden önce Burak hocayı araştırıp yorumları okuyunca içim çok rahatlamıştı.Kendisini bizzat tanıma firsatı bulunca yorumların ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gördüm.

Saren A. 
  14.10.2022

Burak hoca, hem çok sempatik hem de işinin çok ehli bir hekim. Teşhis ve tedavisi muhteşem. Hasta ilişkileri de bir o kadar samimi ve güven verici.

Alper P. 
  19.01.2022

Burak Bey, iki yanlış tanı ve karar veren hekimin tanılarını ve söylemlerini düzeltti. Bizi en doğru şekilde ve sabırla dinledi, yönlendirdi. İlmin ışığında, düzgün diksiyonla hasta hekim iletişimi görmeye hasret kalmıştık.İyi ki var.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.