Genel Cerrahi
İş Yeri Hekimliği
Sertifikasyon programları: Meme Cerrahisi,Tiroit Cerahisi

Sağlık Ocağı Tabibliği: Bingöl ve Çankırı
Ankara Numune Eğitim veAraştırma Hastanesi (Asistan,Baş asistan,Şef Muavini,Klinik şefi,Eğitim Ankara Onkoloji Hastanesi (Klinik şef muavini)
Frei Universitat Berlin Genel Cerrahi Observer

Meme Hastalıkları ve Meme Cerahisi Tiroit Cerrahisi
Paratiroid Cerrahisi.

Türk Cerrahi Derneği
Ankara Cerrahi Derneği
Meme Hastalıkları Derneği
Endokrin Cerrahi Derneği
Genel Cerrahi

2 Adet Yorum

ŞƏFA H. 
  30.09.2022

2004 yılında mənim bacım sol məmə kanserine yakalandı,karsinoma və 2005 yılının Avqust ayında sağaldı tamamilə Ən Boyuk Təşəkkürlərimizi bildiririk,var olun Allah biliyinizi,elminizi insanlara bəxş etdiyiniz saglam yasamı üçun minlərlə təsəkkürlər edirik,şukranlarımız sizlərə armağan edirik

Ferhan Y. 
  16.04.2021

2007 yılında hiç bir doktorun ve makinaların bulamadığı tumorumu buldu ve bana bir yasam sundu.Ailemde meme kanseri öyküsü olması ve 6 ayda bir kontrole gitmeme rağmen. Hicbirseyiniz yok gidebilirsiniz dendiği halde birde ben bakayım dedi ve el muayenesi ile şurada dedi.3 gün içinde ameliyat etti ve hala takibini de yapıyor.Ne diyeyim bilemiyorum. O bir bilim insanı. Ondan önce de iyi yürekli insan gibi insan. Teşekkürler Hocam. Nice Ömer Hocalarla dolsun hastaneler. Kızım o yıllarda küçüktü. Şu an Haziranda evleniyor. Ben kısmetse onun düğününü göreceğim. Başka ne diyeyim. O beni güldürdü. Allah da onu güldürsün.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.