fbpx

Sizden Gelenler

[]
1 Step 1
Görüş ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Merhaba çocuk doktorumuz Hulusi Koçak yılların vermiş olduğu deneyimi ile kızımı yormadan çok yıpratmadan olabildiğince az ilaçla en kısa zamanda sağlığına kavuşturuyor. Ona sonsuz güveniyoruz. İyiki onunla tanışma fırsatımız olmuş iyiki kızımın doktoru olmuş.


Başta doktorumuz İsmail Biri olmak üzere tüm Koru hastanesi çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.


DR. Bahar Şentürk hocamıza ve ekibine çok teşekkür ederim. 19.10.2019 da normal doğum yaptım. Ciddi korkularım endişelerim vardı fakat mükemmel ekip ruhu, hastanenin sunduğu imkanlar ve sevgili Bahar hocamızın desteği sayesinde çok güzel bir doğum oldu bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım kendisine minnettarım. İyi ki koru ve iyi ki BAHAR HOCAMDI..


Merhaba 22.10.19 tarihinde Doğum yaptım, o kadar güzel ekiple çalışıyorsunuz ki Dr. Ahmet Özek Hocama ve Doğumda bir dakika yalnız bırakmayan Serpil Ebeme, odamda sürekli ilgilenen hemşirelere binlerce kez teşekkür ederim, güzel enerjiniz güler yüzünüz yeter.. İyi ki koru Hastanesi ☺️


Doğum öncesi, doğum ve doğum sonrasında yaklaşımı, tavsiyeleri, soğuk kanlılığı, normal doğuma olan teşviki ile Op. Dr. Çiğdem Demirel Güler tek kelime ile muhteşem. Tekrar hamilelik durumunda sorgusuz sualsiz tercih edeceğim tek doktordur kendisi. Hamilelik gibi hassas bir dönemi en az kaygı ile geçirmemizi, bir telefon ucunda bilgisi ile geçirmek müthiş bir duyguydu. Çiğdem hocanın asistanı Elif hanıma da hassas sevecen davranışı için ayriyetten teşekkür ederim.


Şimdiye kadar muayene olduğum açık ara en iyi doktor Doç. Dr Özgür Harmancı büyük bir ilgi ve sabırla her detayı anlattı ve resmen bir anatomi dersindeymiş gibi çizerek tane tane bilgilendirdi. Ülkemizin böyle doktorlara ihtiyacı var.


Küçük bir şikayetle gittiğim hastanede, koyduğu teşhis ve yaptığı tetkiler sonucu beni büyük bir dertten kurtaran, hastasına güven veren mütevazı doktorum Prof. Dr. Hasan Biri hocama ve ameliyat ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Biopsiyi yapan Ömer Koçak hocama da teşekkür ediyorum. Ayrıca hastanede yattığım süre içerisinde hiç bir fedakarlıktan çekinmeyen, hizmetin en iyisi için çırpınan, çözüm odaklı çalışan üroloji servisi hemşire ve çalışanlarına da emekleri için teşekkürler.


Bugün (20 Kasım 2019) büyük endişelerle gitmiş olduğum havacılık muayenesinde bana bütün süreç boyunca yardım eden başta Hülya Hocam'a, ve Merve Hanım'a çok teşekkür ederim. Girdiğim her sağlık testinde başımda durup her anımın sıkıntısız olması için çaba gösterdiler. Bugün aldığım hizmetten, gördüğüm kaliteden sonra, havacılık muayenesi için başka bir hastaneyi düşünmem bile. Buradan sizlere bir kere daha teşekkür ediyorum.


Oldukça sancılı ve stresli bir süreç olan Class 1 sağlık raporu sürecini rahat anlatmamı sağlayan Uçuş Hekimi Hülya Doğan Yedikardaşlar hocama ve asistanı Merve hanıma buradan teşekkür etmek istedim. Gerek ilgi alakaları olsun, gerekse profesyonellikleri olsun, Class 1 almak icin Ankara'da Hülya hocadan başka hekim aramak yalnızca vakit kaybı.


Uzun yıllardır bana çok büyük sıkıntı veren ve başvurduğum çeşitli sağlık kurumlarından alınması dışında başka çözüm yolu olmadığı önerilen sol böbreğimi tedavi etmesi yanında yaklaşık 3 yıldır nörojen mesane probleminden dolayı sonda kullanmak zorunda kaldığım hastalıklarımı yaptıkları operasyonlarla tedavi eden sayın Prof Dr Hasan Biri hocam olmak üzere ekip arkadaşlarlarına sonsuz teşekkürler ülkemizin medarı iftiharı Hasan Hocam ve Koru Hastanesi minnettarız selam ve saygılar


Op. Dr. Çiğdem Demirel Güler'e insani ilişkilerinden ve empati kurabilmesinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. İyi ki böyle başarılı ve değerli doktorlarımız var.


19 Nisan 2019 tarihinde Hastanenizde (Nükleer Tıp) yaptırdığım tetkik sırasında, personelinizden bana yardımcı olan, mesleğini severek yerine getiren, hasta ilişkilerinde son derece başarılı gördüğüm Sn. Zeynep Odabaşı'na çok teşekkür ederim. Salih Yılmaz PhD,


Merhaba, 13.05.2019 Pazartesi günü Çukurambar hastanenizde Endoskopi ve kolonoskopi yaptırdım. Başta sekreterlikte Hande Hanım a son derece ılımlı, güler yüzlü ve yardımsever tavırları ile beni çok rahatlattığı ve her konuda yardımcı ve yol gösterici olduğu için daha sonra güleryüzlü ve anlayışlı oldukları için hemşirelere ve tabi ki doktorum Özgür Harmancı'ya çok korktuğum bu süreci sorunsuz ve stressiz atlatmamı sağladıkları için sizin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum.


Ftr katında tedavi gördüm,Dünya tatlısı Kıymet hoca'ya,Ayşegül hanım'a ve Soner bey'e özellikle teşekkür ediyorum,Allah gönüllerine göre versin,hastahane'nin bana göre en uyumlu ekibi...


Göz Bölüm Dr Feyza Hocama Göstermiş oldugu ilgi ve alakadan dolayi teşekkür ederim.


Plastik cerrahi bolumundeki doktor Asuman Birgul e hastalarina insani yaklasimi ilgisi alakasi ve derin bilgilerini paylastigi icin cok tesekkkur ediyorum


Bebeklerden kan alınması ve aşı yapılması annelerin en zorlandığı konulardan biridir. Pediatri bölümundeki Aybüke Hemşirenin mesleki becerisi, ilgisi, cocuklara olan yaklaşımı o kadar tatlı ve nazik ki kan vermek bizim için hiçte zor olmuyor.Cok teşekkürler.


checkclosehomecalendarphonephone-squarebarscaret-leftcolumnsenvelopeuser-mdbuilding-ohospital-ograduation-capbuildingstreet-viewenvelopecross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram