Koru Ankara Hastanesi

Koru Ankara Hastanesi

40.000 metrekare alana sahip 205 yataklı Özel Koru Ankara Hastanesi, hasta memnuniyetini göz önünde bulunduran fiziki alt yapısı teknolojik donanımı, akademik hekim kadrosuyla Ankara’nın yanı sıra çevre illerden ve yurt dışından gelen hastaların tercih ettiği sağlık merkezi konumundadır.
Hastane mimarisi ile inşa edilen Özel Koru Ankara Hastanesi’nde tüm cerrahi, dahili, görüntüleme ve klinik laboratuvar hizmetleri sunulmaktadır. 
11 ameliyathanesi, 64 yataklı toplam 4 yoğun bakım ünitesi, güncel teknoloji ile donatılmış radyoloji kliniği, kanser hastalarının multidisipliner yaklaşımla tedavisinde kullanılan Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi ile hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında hizmet sunulmaktadır.
VIP / Yurt Dışı Hasta Hizmetleri ile Konforunuzu Düşünüyoruz
Konforlu otelcilik hizmetlerinin sunulduğu 3 king suit oda, 6 suit oda, tecrübeli hasta danışmanları ve VIP sorumluları ile VIP / Yurtdışı hasta hizmeti verilmektedir. Ultrason, kan alma, röntgen ve muayene işlemlerinin aynı anda yapılabildiği VIP departmanı kolay ulaşılabilir konumuyla hizmetinizdedir.
Oda Özellikleri
Size özel oda: Her türlü konforun sağlandığı odalarımız, tamamen size özel kullanım ile sunulmaktadır.
Tuvalet ve Banyo: Sizin ve misafirlerinizin yararlanabileceği, tam donanımlı, 24 saat sıcak su hizmeti sunuyoruz. 
Televizyon: En son teknoloji, yerli ve yabancı pek çok kanalı izleyebileceğiniz akıllı televizyon sistemi. 
Kanepe: Misafirleriniz ve refakatçiniz için kullanıma sunulmuş olan rahat kanepe ile hem sizin hemde misafirleriniz için rahat ve konforlu bir ortam.
İnternet hizmeti: Kesintisiz ve yüksek hızlı internet hizmeti.

Copyright © 2020 KORU SAĞLIK GRUBU