Doç. Dr. Hakan Akgün Nöroloji alanında uzmanlaşmış bir doktordur.  2004 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisini bitirmiştir. 2011’de nöroloji alanında uzman olmuştur. 2011-2014 yılları arası Etimesgut Askeri Hastanesinde Nöroloji Uzmanı olarak görev almıştır. 2014 yılında yardımcı doçent olmuştur ve 2016 yılında Doçent ünvanını Gülhane Askeri Tıp Akademisinden nöroloji üzerine almıştır. Yurtiçinde 100'ün üstünde makale yayınlamıştır. Yurtdışı kongrelerde sunulmuş 100'ün üzerinde posteri ve 40'dan fazla makalesi bulunmaktadır. Şu an Koru Hastanesinde hizmet veren Doç. Dr. Hakan Akgün’ün tıbbi ilgi alanları şunlardır:
Beyin Damar Hastalıkları 
Parkinson Hastalığı
Migren
Baş Ağrıları 
Hareket Bozuklukları 
Kas ve Sinir Hastalıkları 
ALS 
Baş Dönmesi 
Epilepsi 
Multiple Skleroz (MS) 
Omurilik Hastalıkları 
Alzheimer

2016                Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroloji Ad. | Doç. Dr.
2014-2016      Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroloji Ad. | Yrd. Doç. Dr.
2007-2011      Uzmanlık Öğrencisi Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroloji AD.
1994-2004      Gülhane Askeri Tıp Akademisi
1994-1998      Işıklar Askeri Lisesi
1991-1994      Pamukkale Ortaokulu
1990-1991      Denizli Merkezefendi İlkokulu
1986-1990      Grundschule Bergmannstraße, Munih Almanya

 

2021-              Özel Koru Hastanesi (Çukurambar Şubesi)

2019-2021      Özel Eryaman Hastanesi

2017-2019      Natomed Hastanesi Ankara | Doç. Dr.
2016               Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroloji Ad. | Doç. Dr.
2014-2016      Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroloji Ad. | Yrd. Doç. Dr.
2011-2014      Etimesgut Askeri Hastanesi 3 Nolu Muayene Merkezi Nöroloji Uzmanı
2007-2011      Uzmanlık Öğrencisi Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroloji AD.


 

Beyin Damar Hastalıkları 

Parkinson Hastalığı

Migren

Baş Ağrıları 

Hareket Bozuklukları 

Kas ve Sinir Hastalıkları 

ALS 

Baş Dönmesi 

Epilepsi 

Multiple Skleroz (MS) 

Omurilik Hastalıkları 

Alzheimer 

 

Yayınlar: Uluslararası dergilerde yayınlanmış 40 adet makalesi bulunmaktadır. Yurtdışı kongrelerde sunulmuş 100'ün üzerinde posteri bulunmaktadır.

Uygulamalar: İyi derece Transkranial Doppler, kraotis ve vertebral arter Doppler yapmayı bilmektedir. EEG yorumlamayı ve EMG yapmayı bilmektedir

 

2003                Beyin Damar Hastalıkları Vasküler Nöroloji Sertifikası
 

11 Adet Yorum

Buket T. 
  06.09.2023

Hakan hocam güler yüzü sonuca ulaşmak için gösterdiği ozverisine teşekkür ederim hocam tuttuğunuz altın olsun sizin gibi doktorlar hepvarolsun

Sercan K. 
  17.08.2023

Selamlar, Gecirdigim bir trafik kazasindan 2 hafta sonra beyin hasari olup olmadigi konusunda destek almak icin Hakan hocadan randevu aldim. Gundemimi mesgul eden bir suru zorunlu durum oldugu icin zamanim cok kisitliydi ama bu kisa zamanda Hakan hoca elinden gelen her seyi yapip sureci sonuca ulastirdi. Profesyonel olmasina ek olarak insani yonu cok kuvvetli bir doktorumuz. Cok tesekkur ederim kendisine.

Güler Ç. 
  22.06.2023

Sayğıdeğer Hakan hocam vermiş olduğunuz tedavi yöntemleri mükemmel eşim baypasli bi hastaydı ve beynine pıhtı atmiş küük bir sinir felci geçirmişti hakan hocam bikmadan usanmadan bizi dinler hiç bir detayı atlamaz. Önce insan olmuş sonra dr sizi yetiştiren Anne ve babanizdan Allah bin kere razi olsun sizin gibi dr başimizdan eksik etmesin . Yolunuz sizin gibi iyi insanlarla keşissin. Koru hastanesi sizin gibi dr inşallah kaybetmez!teşekkürler hocam

Hasan Ç. 
  12.05.2023

Kendisi gerçekten mükemmel bir doktor. Yaşadığım bütün süreci en ince ayrıntısına kadar dinledi ve yönlendirdi. İlgi ve alakası için kendisine teşekkür ediyorum.

Özlem E. 
  18.11.2022

Sevgili korushastanesi görevlileri, size hastane ve özellikle de doktorlar ve hastane personeli hakkında bir değerlendirme yapmak istiyorum. Bunu yetkili birisine iletirseniz çok sevinirim. Babam bir hafta hastanenizde kaldı. Almanyada olmama ve orda bulunamamama rağmen, ilerleme hakkında günlük olarak bilgilendirildim. Görüntülü görüşmelerim sırasında görevli hemşireyi canlı olarak görebildim. Özellikle tüm personelin sıcak gülümsemesi ve pozitif havası, samimiyeti ve ilgisi beni çok etkiledi. Bu bağlamda, Dr. Hakan Akgün ve sayın Mehmet Emin Karagöz'e özellikle teşekkür etmek isterim. Dr. Hakan Akgün, birbirimizi tanımasak da benim için bir aileden gibiydi. Profesyonel yetkinliğinden ve samimiyetinden çok etkilendim. Babam hakkında beni bu kadar açık bir şekilde bilgilendirdiği ve onun sağlığıyla bu kadar yakından ilgilendiği için kendisine minnettarım. Daha önce hiç böyle bir doktorla karşılaşmamıştık. Aradan geçen kısa süreye rağmen babam onu aileden saydı. Sayın Mehmet Emin Karagöz babamı en başından beri çok sıcak karşıladı ve sigorta konularının yanı sıra endişeleriyle de ilgilendi. Benimle her zaman iletişim halindeydi, böylece babam için uzaktan endişelenmek zorunda kalmıyordum. Bu zor dönemde benimle her zaman iletişim halinde oldu ve babamla çok yakından ilgilendi. Günlük stresine rağmen, her zaman gülümsemesini ve işi konusunda çok motive edici ve tutkulu olmasını takdire şayan buldum. Sayesinde her şey hızlı bir şekilde halledildi. Bu vesileyle, ne yazık ki ismen tanımadığım tüm personele babama gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür etmek istiyorum! Bu arada, bu noktada bunların sadece benim görüşlerim olmadığını da belirtmek isterim. Babama ve ona refakat eden anneme danıştıktan sonra, benimle aynı görüşü paylaştıklarını bildirdiler. Herkese sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum! Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, ne muradı varsa versin! Saygılarımla Özlem E.

Adil U. 
  15.09.2022

Sn: Hakan Akgün hocama en içten tşk.Hakan hocam doktorluğun ötesinde hastalarıyla yakın ilgi Güler yüzlülüğü sıcak ve içten yaklaşımıyla gerçek bir doktur ve takdire şayan,ender bir hekimdir. Saygılar hocam

Elvan Ş. 
  04.11.2021

gerçekten işini severek yapan bir doktor. hasta yakını olarak çok memnunum. teşekkür ederim hocam.

Hülya Ö. 
  27.10.2021

Teşhis ve tedavide göstermiş olduğu ilgi ve yetkinliğinden dolayı doktor Hakan Akgün beye Şükran ve saygılarımı sunuyorum.

Ferruh O. 
  31.05.2021

Hakan beye ilgisi alakası ve verdiği doğru tedavi için sonsuz teşekkürler. Minnettarız. öneri neticesinde gitti ve çok memnun kaldık.

Ayşe Nurten Y. 
  08.05.2021

Hakan bey insanlık ve hekimlik olarak gerçekten mükemmel birisi. .İlgisi tedavisi insanlığı biz çok memnun etti.. İYİKİ KORU AİLESİNE GELMİŞ ÇOK İYİ BİR DOKTOR..

ali a. 
  08.05.2021

Dün annemi hakan hocaya götürdüm. Annem demans ve parkinson hastası. Hakan beyin vermiş olduğu tedavi ilk günden çok işe yaradı daha önce gittiğimiz nörologlar hep yanlış tedavi vermiş.. Hakan hoca işinde çok iyi bilgili ve insancıl bir hoca. Kendisine çok tşk ederiz..

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.