1991 Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi (mezun)
1996 - 2001 Ankara Eğitim Araştırma  Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji (Asistan)
2001 - 2003 Muğla Bodrum Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
2004 - 2020 Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı 
2020 Özel Koru Sincan Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

11 Adet Yorum

Ayşe Ç. 
  08.10.2022

03.10.2022 tarihinde Sağ Ve Sol diz olmak üzere 2 bacağımdan da Protez ameliyatı oldum.Önceleri Ağrılarım Hat safhada idi.Doktorum Gürcan Güler hocam sayesinde ameliyat olmaya karar verdim.Gerek kendisi gerek asistanı Celal Bey ve gerekse hastane çalışanları olsun ilgisi alakası çok iyiydi.Öncelikle doktoruma , Asistanına ve Özel Koru Hastanesine sonsuz teşekkür ederim

Halil K. 
  14.07.2022

14.temmuz 2022 tarihinde GÜRCAN hocama muayene oldum abartmıyorum Allah razı olsun gerçekten sorunuma merhem oldu bi arkadaş gibi rahatça konuştuk şifa Allah'tan biz vesileyiz dedi bize de düşen dediklerini uygulamak tüm hastalara geçmiş olsun sağol hocam teşekkürler

İSMAİL A. 
  27.02.2022

Bu alanda Gürcan Hocam dan daha iyisini tanımıyorum. Bir kaç yıl önce sol dizimden bir operasyon geçirmiştim. Şu an sanırım aynı rahatsızlık sağ dizimdede mevcut. En kısa zamanda kendilerine başvuracağım.

Kübra Ö. 
  07.02.2022

21 yaşındayım ve sporcuyum. Sol ön çapraz bağım maç esnasında koptu ve canım hocama ameliyat olmak için gittiğimde tedirgindim. Ama ameliyatta olsun ameliyattan sonra olsun hep çok güzel ilgilendi ve sakinleştirdi yeni doğmuş bebek gibi ilgilendiler. Gürcan hocam ve ortopedi teknisyeni Celal hocama çok çok teşekkür ederim. Gürcan hocama ve ekibine kesinlikle güvenebilirsiniz, işlerini çok güzel yapıyorlar.

İFFET B. 
  27.12.2021

Değerli Dr Gürcan Gülen hocam beni bir ay önce Sağ ve Sol bacaklarımdan diz protezi ameliyatı ettiniz. Çok şükür rahatça yürüyebiliyorum. Ameliyat öncesi ve sonrası ilginize her gün takip etmenize ayrıca Eve çıktıktan sonraki iyileşme süresince desteklerinize minnettarım. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız. Yardımcınız Celal beye detaylı bilgilendirmelerinden, titizlikle operasyon sonrası hergün ilgilenmesinden dolayı çok teşekkürler.

İbrahim çetin A. 
  24.10.2021

21.10.2021 tarihinde sol diz protez ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sincan koru hastanesi ortapeti ve travmotoloji bölümü doktorlarından sayın dr. Gülcan GÜLEN ve asistanı Celal beylere sonsuz teşekkürlermi sunar başarılar dilerim. saygılar selamlar.

Derya T. 
  23.10.2021

Ailemizin değerli hocası Allah razı olsun iyiki varsınız🤲

gülten t. 
  04.10.2021

SAYIN GÜRCAN GÜLEN HOCAM; 1 AY ÖNCE DÜŞMÜŞTÜM, SOL DİZİMDEN YÜRÜYEMEZ HALE GELMİŞTİR.. ÇEŞİTLİ HASTANELER ÖZEL DOKTORLARA GİTTİM FAKAT DİZİME HEMEN PROTEZ TAKILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER. EN SON SİZİ BULDUM HENÜZ YAŞIM 49 OLDUĞU İÇİN ÇOK ERKEN OLDUĞUNU SÖYLEDİNİZ. BENİMLE İLGİLENDİNİZ TEDAVİMİ YAPTINIZ . ŞUANDA SAYENİZDE HER HANGİ BİR OPERASYON GEÇİRMEDEN YÜRÜYORUM BU SİZİN SAYENİZDE OLDU. HERŞEY İÇİN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HERKESE SİZİ TAVSİYE DEİYORUM İYİKİ VARSINIZ SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Kevser G. 
  27.08.2021

Değerli Gürcan hocam 12 sene önce sağ diz protez operasyonu yapmıştınız çok memnun kalmıştım 12 sene sonra tekrar sol dizim için geldim başarılı bir operasyon geçirdim ellerinize sağlık güler yüzünüz ilgini ve tartışılmaz doktorluğunuz için size minnettarım aynı zamanda ameliyathane ekibi değerli anestezi uzmanı özellikle Arife hemşire ve kat hemşireleri olmak üzere tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Aybike Ceylin Ş. 
  18.06.2021

Sevgili Hocam harika bir insansiniz kizima(Aybike Ceylin)e olan ilginiz icin çok tesekkur ediyoruz..Şimşek Ailesi

Güzide U. 
  11.11.2020

Değerli hocam yaptığınız sağ diz protezim Başarılı bir şekilde sonlandı her şey için teşekkür ediyorum Sadece doktorluğu nuz değil insanlara yaklaşımınız içinde ayrıca teşekkür ediyor Başarılarınızın devamlı olmasını diliyorum

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.