Tıp Doktoru: 2005-2011 Azerbaycan Tıp Üniversitesi Tıp Fakültesi
Tıpta Uzmanlık: 2013-2017 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları A.B.D

Araştırma Görevlisi: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları A.B.D 2013-2017
Uzman doktor: Yüksek İhtisas Üniversitesi Tıp Fakültesi, Koru Hastanesi, İç Hastalıkları 2018 -

Hipertansiyon
Diyabet
Tiroid bezi hastalıkları
Hiperlipidemi
Polikistik over sendromu
Obezite
Romatizmal hastalıklar
Kronik böbrek ve karaciğer hastalıkları

Türk Tabibler Birliği

Türkiye İç Hastalıkları Uzmanlık DerneğiAvropa Endokrinoloji Derneği

Uzmanlık tezi: Comparison of intestinal microbiota membersPrevotella Melaninogenica, Ruminococcus Torques and Clostridium Difficile in patients with polycystic ovary syndrome and healthy women.

Poster: Sinus histiocytosis case presenting with vasculitis (Ulusal Romatoloji Kongresi).

Case report: Acute liver failure and its treatment in a patient treated with albendazole for echinococcosis.

15 Adet Yorum

64x64
gökhan a. 
  16.03.2022

Bir çok rahatsızlığı olan babamı götürmüştüm;her şey kapısın dan içeri girerken başladı.O nasıl samimi,içten ve çözüm odaklı hoşgeldiniz ve geçmiş olsun demek ! Biz rahatsızlıklarını anlatırken her şeyi tek tek not almaya başladı daha sonrası bazı rahatsızlıkları ve eski tahlil sonuçlarını birleştirerek sanki bir denklem oluşturuyordu. Sizi anlayana kadar sabırsızlıkla dinliyor,soru soruyor ve tam olarak hedefe gitmeye çalışıyor.Tahliller sonucu sizi ciddi anlamda bilgilendiriyor,cep telefonu numarasını veriyor ve gelişmeleri lütfen bana bildirin diyor,sizi sizden daha iyi takip ediyor.Mesleki bilgisi ve tecrübesin den dolayı kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Babamın muayesin den sonra bende genel bir kontrolden geçmek istedim,tahlillerim yapıldı ve bana her şeyi tek tek anlattı. Negatif bir hastayı pozitif hale getirmek için canla başla çalışıyor. Güleryüzlülüğü,tatlı dili,samimiyeti ve özverisinden dolayı kendisine müteşekkirim.

64x64
Necati K. 
  16.03.2022

GÜLNUR MAMMADOVA Hocam ilgisi bilgisi ve işini hakkıyla yapan Güler yüzlü bir doktor kendisine Eşimle birlikte giddik ve inanılmaz pozitif enerji veren birisi kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir doktor kendisine sevgi ve sayğılarımızı sunuyoruz.

64x64
Onur A. 
  15.03.2022

Endokrin hastası olarak kendisine gittiğimde gösterdiği alaka hasta olarak alışık olmadığımız bir durumdu. Sizi dinliyor ve isabetli çözümler üretiyor. Hafta sonu dahi olsa kendisine ulaşılabilir olmak büyük bir imkan. Teşekkür ederim hocam. İyi varsınız.

64x64
Ali B. 
  14.01.2022

Sayın Gülnar Hocam ile bir arkadaş tavsiyesi neticesinde rahatsızlığım ile alakalı görüşme şansım oldu. Hastalığım sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alaka beni inanılmaz pozitif etkiledi. Hastasının durumunu, telefon ile arayıp takip eden nadide doktorlardan kendisi. Memnuniyetimi bildirerek, kendisine buradan tekrar şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız.

64x64
Filiz Ü. 
  03.01.2022

Sevgili Dr. Gülnar Mammadova Samimi, icten, güler yüzlü, işini özveriyle yapan, babamı iki kez sondan kurtaran ailemizin doktoru iyi ki sizi tanımışız. Her şey için çok teşekkür ederiz. Saygılarımla...

64x64
Hüsniye B. 
  21.12.2021

Bir doktorda güler yüz en önemli bir özelliktir. Gülnar hocam hem güler yüzüyle hem ilgisiyle mükemmel bir doktor İyiki sizi gelip iyiki tanımışım sizi.Teşekkürler Gülnar Hocam.

64x64
Ebru E. 
  20.12.2021

Canımm hocam... Ne desem az kalır sizin için.... Öncelikle içtenliğiniz verdiğiniz değer ve o muhteşem bilginiz.. Her şey için çook teşekkür ederim.. Kendisiyle 1 yıl önce yollarımız kesişti gebelik öncesi takiplerimle ilgilendi ve şu anda hamilelik takiplerimle ilgilenmekte hemde çook yakından takip ediyor sayesinde kendimi güvende hissediyorum.. İyiki diyorum iyiki siz... Hastanede ayrı telefonla ayrı ve titizlikle takiplerimi yapmakta.. O güler yüzlülüğü samimiyeti o tatlım demesi önce sizi ayrı bir rahatlatıyor bilgisiylede tamamen rahatlıyorsunuz zaten.. Verdiğiniz emek için ilginiz için o güzel kalbiniz için çook teşekkür ediyorum hocam size.. İyi ki tanımışım sizi.. Buda benim şansım..

64x64
Ebru E. 
  15.12.2021

Öncelikle bazı insanlar vardır ya sizin hayatınıza öyle bir dokunur ki sesiyle bilgisiyle samimiyetiyle sizin için yeni bir umut olur yeni bir kapı aralanır ya işte Gülnar Hocamda benim için öyle bir hekim oldu.. Kendisinin takipli hastası olmam karşılaşmam benim için büyük bir şans oldu.. Kendisine Her zaman kolaylıkla ulaşılır olması bir hasta olarak özellikle de benim için çok güzel önemli şeydi ve Gülnar hocamda bunu hep görmem büyük bir güvendi benim için.. Kendisine buradan özverisi samimiyeti güler yüzlülüğü için çook teşekkür ediyorum iyi ki yollarımız kesişmiş hocam..

64x64
Rabia F. 
  15.12.2021

Gülnar Hocamla hamilelikte ortaya çıkan tiroit problemi nedeniyle tanıştık. Kendisi takip ve değerlendirmelerinde oldukça ilgiliydi gerek hastanede gerekse telefonda iletişimi hiç kesmedi. Teşekkürler Gülnar hocam

64x64
Olcay T. 
  15.12.2021

Gülnar hocamın gerek ilgi,alaka ve güler yüzlü yaklaşımı gerekse hastasını en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmesi ve yönlendirmesi konusunda çok memnun kaldığım bir doktordur. Hastasına karşı bu pozitif yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

64x64
ZEYNEP G. 
  14.12.2021

Gülnar hanıma kayınvalidemi götürüyorum, Gülnar hanım çok ilgili güler yüzlü ve kayınvalidem ile iletişimi çok güzeldi kayınvalidem 80 yaşında haliyle birçok ağrısı vardı Gülnar Hanımın tedavisi ile şuan tansiyon şeker vs düzene girdi.Kayınvalidem gitmek istediğinde güzel kızıma götür beni diyor oda çok sevdi kesinlikle tavsiye ediyoruz asla pişman olmazsınız.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

64x64
Hatice B. 
  14.12.2021

Oylesine icten dinleyip sizi birde tatlim der ki rahatsizliginizi biran unutursunuz. Sonra receteyi anlatir ama ben tekrar tekrar sordugum icin sabirla tekrar anlatir tam mesaisi bitmistir cikmak uzereyken yakalarim sonsuz sabirla dinler...onunlada yetinmem birde whatsapp tan yazarim aninda geri doner .hastaligima sifa oldugunuz icin beni sabirla dinlediginiz icin. Benim icin hasta doktor kiliselerini yiktiginiz icin iyi ki varsiniz tatlıs doktorum 🙏🙏🙏sız nereye ben oraya...bu arada 1 ay sonra kontrolumu unutmadım gulnar hocam gun sayıyorum ☺

64x64
Şüheda O. 
  14.12.2021

Değerli hocam Gülnar hanım işinin mesleğinin hakkını veren ailemizin doktoru olduğunuz için çok şanslıyız.En zor zamanlarımızda tüm aramalarımda mesajlarımda her an cevap verip ilgisini desteğini hiç esirgemediğiniz için çok teşekkür ederiz.

64x64
Selman B. 
  27.11.2021

Gülnar hanım hem güler yüzlü yaklaşımı hem doğru teşhisi hemde tedavi yöntemi ile alanında gayet başarılı bir hekimdir kendisine teşekkür ederim.

64x64
Ümir K. 
  06.11.2021

Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanları sizlere minnettarız iyi ki varsınız. Gülnar MAMMADOVA Sayın hocam ilgi ve alakasıyla güler yüzlü olmasıyla muayenede hiç bir noktası atlamadan bilgi vermesiyle ayrıca yardımcı olma isteğiyle çabası gayretiyle çok sevdiğim Saygı duyduğum Hocalarımdan bir tanesi gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz sayın Hocama gönül dolusu Saygı ve Sevgilerimle 🙏 🙏

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.