Covid-19 PCR Testi

Yurt dışına çıkışlarınızda tüm Covid 19 testleriniz için yanınızdayız...

* PCR Testi

Covid 19 PCR testi + Kan Testleri

* Full Tarama Testi

Covid 19 PCR testi + Covid 19 Antikor testi + Kan Testleri

Koru Hastanelerinde çalışılan COVID-19 antikor testinin  özgüllüğü % 99.8'den fazla ve duyarlılığı % 100'dür. (PCR onayı sonrası 14 Gün)

Testin yüksek özgüllüğü, bir kişinin virüse maruz kalıp kalmadığını ve hastanın antikor geliştirip geliştirmediğini güvenilir bir şekilde belirlemek için çok önemlidir.

Bu test, bir hastanın SARS-CoV-2 virüsüne maruz kalıp kalmadığını ve hastanın SARS-CoV-2'ye karşı antikor geliştirip geliştirmediğini belirlemeye yardımcı olmak için dizayn edilmiştir.

SARS-CoV-2'ye karşı bağışıklık hakkında daha fazla anlaşıldığı gibi, test, virüse karşı bağışıklığı kimlerin geliştirdiğini değerlendirmeye yardımcı olacaktır.

Covid-19 Antikor Testi

COVID-19 pandemisinin mevcut durumunda, antikor testlerinin SARS-CoV-2'ye karşı antikorları, diğer pozitif koronavirüslere çapraz reaktivite olmadan spesifik olarak tespit edebilmesi gerekir, bu yüzden yüksek duyarlilik ve özgüllük son derece önemlidir.

Anti-SARS-CoV-2, insan serumu ve plazmasındaki Şiddetli Akut Solunum Sendromu Coronavirüs 2'ye (SARS-CoV-2) karşı antikorların (IgG dahil) in vitro kalitatif tespiti için bir immünolojik testtir. Bir kan örneği yoluyla, bir çözelti içinde çift antijen sandviç formatına dayanan test, bir kişinin zaten enfekte olup olmadığını ve potansiyel olarak bağışıklık geliştirip geliştirmediğini gösterebilen COVID-19'a neden olan yeni koronavirüse karşı antikorları tespit edebilir. Anti-SARS-CoV-2, PCR onaylı bir enfeksiyondan 14 gün sonra alınan numunelerde% 100 duyarlılığa sahip antikorlar saptama başarısı göstermiştir.