2001 - 2004 TED Ankara Koleji Özel Lisesi
2004 - 2010 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Lisans)
2011 - 2016 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - ABD (Uzmanlık)

2010 - 2011 Kastamonu Taşköprü Toplum Sağlığı Merkezi (Pratisyen Hekim)
2011 - 2016 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - ABD (Uzmanlık Eğitimi)
2017 - 2019 Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi - (Uzman Doktor)
2019 - 2021 Ankara Özel TOBB ETÜ Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - (Uzman Doktor)
2021 - 2022 Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - (Uzman Doktor)

Yenidoğan bebeklerin muayenesi ve izlemi
Emzirme danışmanlığı
Sağlıklı çocukların büyüme gelişme takibi
Aşı takviminde yer alan aşıların ve özel aşıların takibi
Bebek beslenmesi, tamamlayıcı beslenme, çocukluk çağı beslenmesi 
Çocukluk çağı enfeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

11 Adet Yorum

Eda K. 
  28.11.2023

Burçin Hocamla kızım 3 günlükken acilde tanıştık benim panik lohusa halimle hem kızımı muayene edip hem de benimle ilgilendi ayrıca kolik ve reflü çıktı sonra ah ne günlerdi.. sütümde azalma oldu sayesinde tavan yaptı ve şu an kızım 6 aylık karşılaştığım tüm sorunlarla kendi çocuğu gibi ilgilenir en azından verdiği hissiyat bu ve bu çok kıymetli. Bence çocuk doktoru önce çocuk sevmeli, ilk çocuk annesi olarak ebeveynlik yeterince yıpratıcı bu yolda iyi bı klavuz şart denk gelmekte şans. Bizim şansımız da Burçin hocamız, uzmanlığını hakkıyla yapan doktor ❤️

İlknur Ç. 
  13.09.2023

Oğlumuz doğduğunda tanıştık, iyi ki Burçin hocamız var. Her sıkıntımızda sabırla anlayışla bütün samimiyetiyle yanımızda olan kendi evladı gibi bütün hastaları ile ilgilenen naif güler yüzlü muhteşem biri. Her zaman ulaşılabilir ve en doğru yönlendirmeleri yapan,bize göre Ankara'da branşının en iyisi hocamız. İyi ki yollarımız kesismis.

Nilay Ö. 
  19.06.2023

Kızımın Burçin hocası .. O kadar sevgi dolu ,işinde başarılı ki hiç düşünmeden kendisine geliyoruz. Kızımın hiç ağlamadığı sakince izlediği tek doktor. Bugüne kadar usanmadan sorularımızı yanıtladığınızı içimizi ferahlattığınız için sonsuz teşekkürler .

Tuğçe D. 
  23.02.2023

Burçin hoca ile kızım 5 günlükken tanıştık. Şuan kızım 4,5 aylık. Hasta ve hasta yakınına nasıl yaklaşması gerektiğini çok iyi bilen birisi. Tüm endişelerimde inanılmaz rahatlatıcı yaklaşıyor. En ince detaya kadar açıklayarak aileyi de bilgilendiriyor. Muayene dışında telefondan da ne zaman aklıma birşey takılsa hiç çekinmeden yazarak cevap bulabiliyorum. İyi ki varsınız hocam.

Tuğçe D. 
  22.02.2023

Burçin hoca ile kızım 5 günlükken tanıştık. Şuan kızım 4,5 aylık. Hasta ve hasta yakınına nasıl yaklaşması gerektiğini çok iyi bilen birisi. Tüm endişelerimde inanılmaz rahatlatıcı yaklaşıyor. En ince detaya kadar açıklayarak aileyi de bilgilendiriyor. Muayene dışında telefondan da ne zaman aklıma birşey takılsa hiç çekinmeden yazarak cevap bulabiliyorum. İyi ki varsınız hocam.

İrem Ş. 
  07.01.2023

Canımız Burçin hocamız birtanedir. Sadece oğlumuzu iyileştirmekle kalmaz bizi anne baba olarakta rehabilite eder öyle bitirir muayenesini. İyi ki varsınız hocam, Çınar ve biz sizi çok seviyoruz.

Aysu S. 
  07.11.2022

Empati kurabilen, güler yüzlü naif ilgili bir doktor. Kızımızı 4. ay itibariyle Burçin Hanım a emanet ettik. Hastaya ve hasta yakınına yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz.

Neşe Nilay S. 
  02.11.2022

Hocamıza 1 hafta önce muayene olduk ve kendisi akşam saati olmasına rağmen hiç bir yorgunluk belirtisi olmadan güler yüzüyle karşıladı bizi. kızımla kurmuş olduğu iletişim çok güzeldi uzun zaman sora doktorumuzu değiştirmek zorunda kaldığımız için kızım tedirgindi ve kendisi şefkati , ilgisiyle muayenesini yaptı ve hiç bir sorun yaşamadık tedavi planlamamız ile ilgili detaylı bilgiler verdi , aile olarak bizi çok rahatlattı kendisine minnetlerimizi sunuyorum. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Sibel O. 
  29.09.2022

Burcin hocam gercekten super hoca. Ben iki evladi olan bir anne olarak cok cocuk.dr cok gezmemize ragmen burcin hoca kadar yaklasimi samimi icten ve faydali bilgiler veren cocugumu kendi cocugu hastalanmis gibi seven ilgi gosteren bir hocaya raslamamistim. Kendisinden ailecek cok mutlu olduk iyi ki yolumuz kesismis. Isini iyi yapan ender hocalardan ..keske tum doktorlar Burcin hoca gibi olsa.

elif d. 
  13.09.2022

Burçin Hn.çocuklarla iyi anlaşan enerjik,sevecen,ilgili bir doktor.Bugün oğlum ile güzel ilgilendi ve tüm sorularıma tatmin edici cevaplar verdi.Kendisine başarılar dilerim.

Efkan K. 
  01.09.2022

Hocam çok iyi niyetli güler yüzlü bir hayli de çok ilgilendi çocuğum ile çok memnun kaldım teşekkür ederim

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.