TÜSİAV’dan Yılın En Verimlilerine Ödül

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) bünyesindeki Verimlilik Platformu tarafından 29 Mart 2018 tarihinde Ankara Sanayi Odası (ASO)'nda düzenlenen "TÜSİAV Verimlilik Ödülleri" sahiplerini buldu.

"EN VERİMLİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ"

Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. En Verimli Sağlık Kuruluşu seçilen Koru Hastaneleri ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan BİRİ aldı.

Birçok alanda ödüller sahiplerini buldu.

En Verimli Belediye Başkanı Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, En Verimli Meslek Kuruluşu ASO – Nurettin Özdebir, En Verimli İş Adamı DRD Enerji İnş. Taah – Ramazan Karamercan, En Verimli Bilişim Firması SPP42 Yazılım – Serkan Arslan, En Verimli Çevre ve Enerji Projeleri Firması COEN Yapı ve Enerji Teknolojileri – Yusuf Pehlivan, En Verimli Sanayici ORTEKS Tekstil – Eyüp Doğanlar ve En Verimli Estetik Polikliniği Özel Mayasante. En Verimli Medya kategorisinde; En Verimli Televizyon ve Haber Sunucusu – İsmail Küçükkaya (Fox TV), En Verimli Televizyon Kanalı Temsilcisi – Şebnem Bursalı (ATV Ankara Temsilcisi), En Verimli Yazar – Osman Altınışık (Sabah Gazetesi), En Verimli Magazin Dergisi Beril Çavuşoğlu (MAG Dergi), En Verimli Yazı İşleri Müdürü Ömür Ünver (Milliyet Gazetesi), En Verimli Genel Yayın Yönetmeni – Umut Karakülah ( Zafer Gazetesi), En Verimli Ticari Gazete – Mehmet Göktürk (Ticari Hayat Gazetesi) ve En Verimli Yerel Gazete – Gülay Ertunç (Anadolu Gazetesi). Törende ayrıca Veli Sarıtoprak Özel Ödülleri de Eski Meclis Başkanı Köksal Toptan'a Işık Sadet Ahmet'e ve Mete Baykara'ya verildi. Girit Mantı'nın sahibi Ayça Özkan ve Transnet Kurye'nin sahibi Altan Palabıyıkoğlu da sponsorluk plaketlerinin sahibi oldu.

 

 

 

 

 

05.04.2018